PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Star TV, 2012’ye yeni yüzüyle giriyor.

Editor
23-12-2011, 22:14
Only the registered members can see the link

Yeni yılda yeni yüzüyle seyircisiyle buluşacak olan Star TV; yeni program, yarışma ve dizileriyle “O’ndan Gözlerinizi Alamayacaksınız” diyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin hazırladığı yılbaşı özel programı sayesinde yeni yıla kahkahalarla girmeniz mümkün olacak. Son yıllara damgasını vuran dizi Muhteşem Yüzyıl, 4 Ocak Çarşamba akşamı Star’da yayınlanmaya başlayacak ve iktidar kavgası yeni kanalında devam edecek.

Gündüz Kuşağı’nın en iddialı programlarından biri olan Melek Baykal’ın sunacağı Melek, dopdolu bir içerikle ekranda olacak. Osman Müftüoğlu, Tülin Şahin, Mehtap Erel, Gülen Turan, Ferhat Bora ve Zeynep Çelen gibi isimler sağlıktan yemeğe, ilişkilerden modaya birçok konuyu ele alacak.

Bir dönemin popüler televizyon kuşağı Parliament Pazar Gecesi Sineması, 2012’de Pazar Gecesi Sineması olarak yeniden ekranda olacak. Böylece 90’lı yıllardaki gibi pazar geceleri, beyazperdenin en iyi filmleri Star’da izlenebilecek. Ayrıca yine pazar günleri, gündüz kuşağında en iyi animasyon filmleri Düşler Sineması Kuşağı’nda yayınlanacak.

Eser Yenenler’in sunacağı Eyvah Düşüyorum isimli bilgi yarışmasıyla yarışmacılar 500 bin TL kazanma şansına sahip olabilecek. Yeni yılda yeni Star, kaliteli içeriğiyle televizyon dünyasına renk getirecek.

cilginizmirli
24-12-2011, 01:36
Ne diyeyim umarım herşey Star yöneticilerinin istediği gibi olur.En büyük bomba Pazar gecesi sinema kuşağı.90lı yıllara gerçekten damga vuran sinema kuşağı idi.

bykomedi
24-12-2011, 10:35
Yılbaşında Star TV'yi izliyeceğim! :D :D

aliharbiye
24-12-2011, 14:21
bu ne yaaa başlığı gören star tv evrim yaşıyo zanneder konuya gelince banal zaten bence tabii, valla arkadaşlar kusura bakmayın kanıt dizisi dışındaki ben hiç bir yerli diziyi ne izliyorum nede takip ediyorum.selametle.

Baldemir
27-12-2011, 13:17
Star TV Yılbaşı Program Tanıtımı

nlR5m1xSPKk

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' Yılbaşı Özel Yeni Star'da!

gGrS2L2dTIY

Eyvah Düşüyorum Yakında Star'da!

3PXpPoppC7s

Melek' Yeni Yılda Star TV'de Başlıyor!

qqB2ShxO9hA

Yeni Star'da Pazar Sinema Günü Oluyor!

0Z9hZe4qcjQ

Düşler Sineması Kuşağı Yeni Star'da!

6Up_5hMVGm8

Biggest Loser Türkiye yakında Star TV'de!

GkTkH0z_VOU

Muhteşem Yüzyıl Star'da!

YehfTCyuml0

Koyu Kırmızı, yeni yılda, yeni Star'da!

YZgdVa-zaXc

Kalbim 4 Mevsim, yeni yılda yeni Star'da!

6uaQNpXcGlI

1 Erkek 1 Kadın Yeni Yılda Star'da!

Only the registered members can see the link

gungor1976
27-12-2011, 13:48
Yeni logosunu hiç beğenmedim,bilboardlara reklam olarak asılmış...

bykomedi
27-12-2011, 14:12
Yeni logo boyle sanırım!

dwCcAxdjTjg

kınık
27-12-2011, 20:17
yeni yüzyıl sanki cok hayırlı bir dizi de stardaymış onun hertarafı dizi olsa ne olur

ıceman
28-12-2011, 00:04
Star TV'de büyük değişim! İşte yeni logo! (Only the registered members can see the link)

bence yeni logo daha da güzel yapılabilirdi,afrika ülkeleri kanallarının logolarını daha çok andırıyor gibi

atakurtul
28-12-2011, 00:10
Hayırlı olsun