PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadıköy için miting günü

ASİL
25-12-2011, 18:06
Kadıköy için miting günü

Fenerbahçe taraftarı, bu kez Şike Soruşturması sürecinde yaşananları protesto etmek için bir araya gelecek.

25.12.2011 - 12:04

Only the registered members can see the link
Sezon başından beri şike soruşturması sürecinde düzenledikleri organizasyonlarla, hem Aziz Yıldırım'a hem de kulübe manevi destek sağlayan Sarı-Lacivertli taraftarlar, bugün Kadıköy'de düzenlenen mitingte bir kez daha tepkilerini dile getiriyor.
Fenerbahçe'nin Kadıköy Mitingi 11'de başladı. kadıköy İskelesi'ndeki miting öncesi geniş güvenlik önlemleri alınırken mitinge Fenerbahçe'nin önemli isimleri katıldı. Mitingde Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın Metris'ten gönderdiği mesajı okundu.
EFSANE KADRO MİTİNGDE

103 golle Fenerbahçe'nin şamipyon olduğu kadrodaki bazı isimler mitingde kürsüye katıldı. Efsane kadro adına futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen konuştu. Fenerbaheç'nin efsane teknik direktörü Todor Veselinovic taraftarı alkışladı. Mitinge ünlü isimler de katıldı.
Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Başkan Aziz Yıldırım'ın taraftarlara yazdığı mektup okundu.
İşte Yıldırım'ın mektubu:
Ben Aziz Yıldırım. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı. En az sizler kadar sarı-lacivertli formaya gönül vermiş bir sevdalı. "Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe" sözünü kendisine taraftarlık ruhu olarak kabul etmiş, sizlerden biriyim ben. Sevgili Fenerbahçeliler, başından beri söylediğim bir sözü yeniden tekrar etmek istiyorum. "Bizler suçsuzuz, dimdik ayaktayız ve biz temiziz" diyen herkesten daha da temiziz.
14 Şubat'ta başlayacak duruşma Türk spor tarihinde bir dönüm noktası olacak. Üzerimize atılan suçlamaları tek tek çürüteceğiz. Bu operasyonu yapanlar ve onu fırsat bilerek Fenerbahçemizi bitirmeye çalışanlar başarısız olacak. Tarihin tozlu yaprakları arasında kaybolup gidecekler. Geriye sizlerin Fenerbahçe'ye nasıl sahip çıktığı, nasıl büyük bir aşk beslediği kalacak. Tarihe Kerem ile Aslı'nın Ferhat ile Şirin'in bir aşk hikayesi gibi bir Fenerbahçe aşkı bırakılacak.
Milyonların sarı-lacivert renklere duyduğu aşk yıllarca anlatılacak sonsuza dek yaşayacaktır. Siz büyük taraftarımızın sürecin en başından beri kulübe sahip çıkmak adına attığı adımları gururla ve gözlerimiz dolarak izliyoruz.
- Kulübün efsaneleri Rıdvan Dilmen, Abdulkadir Durmaz, Todor Veselinoviç, Selçuk Yula, Ogün Altıparmak, Oğuz Çetin, Engin İpekoğlu gibi isimler konuşma yapmak üzere miting alanına kurulan sahneye çıktı.
- Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç ve Teknik Direktör Aykut Kocaman miting alanına geldi.
- Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Yönetici İlhan Ekşioğlu, Mali İşler Müdürü Tamer Yelkovan'ın taraftarlara yazdığı mektup okundu.
- Dilmen konuşma sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.
- Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç da yönetim kurulu üyelerinin yanında yer aldı.
- Sarı Lacivertli takımın teknik patronu Aykut Kocaman miting alanına geldi.
- Kocaman, "Burada olmak gurur verici. Teknik direktör olarak değil, bu ailenin bireyi olarak buradayım" açıklamasında bulundu.
-