PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni blackpanther iptv var

apetunya
02-01-2012, 12:57
yeni blackpanther cihazlarda ip tv var medialink blackpantherde ip tv yok türkiye temsilcisi bunun için uğrastıklarını söyledi media link bp kullanan müşterileri için
yeni bp cihazlarlardaki hd görüntü çok daha iyi mkv desteğide var cihazda

pikalos
06-01-2012, 18:09
hayırdır elde kalan bp'lerimi satmaya çalışıyorsun.

apetunya
10-01-2012, 11:36
hayırdır elde kalan bp'lerimi satmaya çalışıyorsun.

arkadasım ben bişi satmaya çalışmıyorum forumu takip etsen birileri sormuş ip tv varmı diye bende yazdım yurdum insanı ön yargılı olma sorman yeterli nerden bu bilgi diye hey allahım gülermisin ağlarmısın bu yurdum insanına :))))

uilkiz
11-01-2012, 10:56
Evet yeni yazılımı yükledim 2.21 olarak görünüyor ve meni de network channels olarak görünüyor. Başka bir değişiklik göremedim. Şimdi de nasıl çalıştığını bir yazsalar çok iyi olacak.
Teşekkürler

mustafayldırım
13-02-2012, 10:16
Evet yeni yazılımı yükledim 2.21 olarak görünüyor ve meni de network channels olarak görünüyor. Başka bir değişiklik göremedim. Şimdi de nasıl çalıştığını bir yazsalar çok iyi olacak.
Teşekkürler
Ücretsiz adreslerden bir kaçını denedim,playır ı açıyor bağlanıyor diyor ama bir türlü bağlanamıyor,püf noktası var ama ben beceremedim.

pikalos
13-02-2012, 10:48
bende çalıştıramadım.network görünüyor ama daha 1 kanal açamadık.

by_carisma
11-08-2012, 16:18
arkadaşlar bu medialink bni kanser edicek iptv var ama ses cıkmıyorr sesi çıkan yazılımıı ne zaman gelicek bütün yazılımları denedim olmuyorrrrrr yardım lütfennn

ahmetmx
25-08-2012, 16:46
arkadaşlar bu medialink bni kanser edicek iptv var ama ses cıkmıyorr sesi çıkan yazılımıı ne zaman gelicek bütün yazılımları denedim olmuyorrrrrr yardım lütfennn

Ses sorunu devam ediyor. Atlantaya çevirim için yeni program beklemelisiniz.