PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : live için yardım

ugur78
21-08-2006, 17:03
arkadaşlar ben msn live yüklüyorum ve yüklme bittikten sonra WINOnly the registered members can see the link bulunmadığından bu uygulama başlatılamıyor diyor ne yapmam gerek yardım ederseniz sevinirim.Bide ben bu live bi kere yüklediğimde çalışıyordu sonra bilg. format atmak gerekiyordu sonra bilg. yeni yüklediğimde msn live kurdum şimdide çalışmıyordu bu sorunu bilen arkadaşlar lütfen yardım edin

ozanucar
22-08-2006, 16:34
arkadaşım bu yeni msn sürümünde bir problem var büyük bir ihtimalle çünkü ben ve bir arkadaşım kullandı ve belli bir süre sonra internet bağlantısını kesiyor bence kullanma

okinava
22-08-2006, 21:01
ben de uzun süredir kullanıyorum hiçbir problem yasamadım sana ekte verdigim dosyayı açtıktan sonra içindeki winhttp dosyasını msn live ın kurulu oldugu yere kopyala büyük ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır

ufuk
23-08-2006, 07:52
arkadaşlar bende live msn kullanıyordum ama benim e-posta adresi ile açmıyor.hata kodu veriyordu.diğer e-posta adreslerini açıyordu ama nick bölümünde bulunan kişisel iletiyi okunmaz bir yazı halinde çıkarıyordu.e-posta adresim msn7.5 ta açılıyor.ama live açmıyor.ne yapmalıyım?

®adakoglu
23-08-2006, 08:10
arkadaşlar bende live msn kullanıyordum ama benim e-posta adresi ile açmıyor.hata kodu veriyordu.diğer e-posta adreslerini açıyordu ama nick bölümünde bulunan kişisel iletiyi okunmaz bir yazı halinde çıkarıyordu.e-posta adresim msn7.5 ta açılıyor.ama live açmıyor.ne yapmalıyım?

E posta adreslerinize girerken farklı kullanıcı e-maili ile oturum açmanız gerekiyor.Hata kodunu yazarsanız.Yardımcı olabiliriz.

ufuk
23-08-2006, 11:24
arkadaşım hata kodu 80004005.hata onarılmıyor.farklı bir e-mail adresi ile açtığımda da grub isimleri okunamaz durumda.

®adakoglu
23-08-2006, 11:43
arkadaşım hata kodu 80004005.hata onarılmıyor.farklı bir e-mail adresi ile açtığımda da grub isimleri okunamaz durumda.

C:\Document and Setting\OEM\Local Setting(gizliyse araçlar\klasör seçenekleri\görünüm\gizli dosya ve klasörleri göster iconundan ulşabilirsiniz)\Application Data\Microsoft\Windows live contacts klasörüne gelin ne var ne yoksa silin ve sonra yaniden live betanızdan giriş yapın…

ufuk
12-09-2006, 19:52
arkadaşlar msn live de oturum açtıktan sonra kişi gurubları ve nick bölümündeki yazılar okunmaz halde...ne yapmam gerekir...acil cevap bekliyorum.iyi akşamlar