PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SICAK KORKUTTU! FUTBOLCULAR SAHAYA ABDESTLİ ÇIKACAK Maçlara abdestli çıkalım önerisi

ruzgarm
22-08-2006, 13:59
SICAK KORKUTTU! FUTBOLCULAR SAHAYA ABDESTLİ ÇIKACAK
Maçlara abdestli çıkalım önerisi

Ankarasporlu futbolculardan Murat Akyüz, sıcaklardan kaynaklanan son olaylardan kendilerinin de etkilendiğini belirterek, ”Sıcaklar nedeniyle arkadaşlara 'maçlara ve antrenmanlara abdestli çıkalım, ne olur, ne olmaz' dedim” diye konuştu.

Meduna'nın başına gelenleri televizyon başından ailesiyle birlikte izlediğini ifade eden Murat, “Bu nedenle çeşitli duygular içine giriyoruz. Meduna'yı ailece izliyorduk. Tabii ki insanlar bir takım duygulara kapılıyor” dedi.
Kayseri Erciyesspor karşısında iyi bir mücadele verdiklerini anlatan Murat Akyüz, şöyle devam etti: “Takımda arkadaşlık çok iyi. Sahada iyi de mücadele ediyoruz. Hakemlerimizin biraz daha dikkatli olmasını istiyoruz. Hakemler böyle şeylerin altında kalmasınlar. Gençlerbirliği ile başkent derbisinde karşılacağız. Önceden bunu uzaktan takip ediyordum. Şimdi bunu yaşayacağız. Karşılaşmayı derbiye yakışır bir şekilde bitirmek istiyoruz.”

Ankarasporlu futbolculardan Bilal Kısa, son günlerde sıcak hava nedeniyle futbol sahalarında meydana gelen olaylardan etkilendiklerini belirterek, ”Galatasaray maçında Meduna'nın başına gelenler çok üzücü” dedi.
Kulüp binasındaki haftalık basın toplantısına katılan Bilal, sıcaklar nedeniyle federasyonun da yapacak bir şeyi olmadığını anlatarak, “Meduna'ya çok üzüldük. Federasyonun bu konuda yapacağı bir şey yok. İnşallah bir daha olmaz. Tabii ki sıcak ve yaşanılan kötü olaylar performansımızı etkiliyor. Sıcaktan dolayı istediklerimizi sahaya yansıtamıyoruz” diye konuştu.

Kayseri Erciyesspor ile geçen hafta yaptıkları, Gençlerbirliği ile de bu hafta sonunda yapacakları maçlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bilal, şöyle konuştu: “Kayseri Erciyesspor karşısında iyi bir futbol ortaya koyduk. İlk yarıda geriye düşmemize rağmen öne geçmesini de bildik. Galatasaray ve Ankaragücü maçlarında da iyi oynamıştık. Hakem hataları demek istemiyorum, ancak canımız yanmaya başladı. Maçtaki pozisyonun penaltıyla ilgisi yoktu. Gençlerbirliği maçında galip gelmek istiyoruz. İnşallah kazanan taraf biz oluruz.”

Bilal Kısa, 2008 Avrupa Şampiyonası finallerinde milli takım kadrosunda yer almak istediğini de sözlerine ekledi.

Kaynak :HaberTürk

CABBARİ
22-08-2006, 14:11
yrinde bir karar bence mantıklı..
selametle..

muhsinet
24-08-2006, 00:17
evet bu fikre herzaman katılıyorum doğru olan budur.