PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Demirören'in Fenerbahçemiz sözü taraftarı çıldırttı

ASİL
26-01-2012, 21:03
Demirören'in Fenerbahçemiz sözü taraftarı çıldırttı

TFF Genel Kurulu'nda konuşan Demirören'in 'Fenerbahçemiz' sözü Beşiktaşlı taraftarları isyan ettirdi..

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link
Bugün Türk spor tarihinin en kritik günlerinden biri yaşandı. 58. Maddede değişiklik yapılmasını ön gören tasarı Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu’nda reddedildi.
YUMRUKLAR KONUŞTU

Şike tartışmalarından bir türlü çıkamayan Kulüpler Birliği ve TFF Genel Kurulu kararı almıştı. Amaç 58. Maddedeki düzenlemeyi değiştirerek bir defaya mahsus ‘küme düşme cezası yerine puan silme cezası verilsin’ düşüncesini hayata geçirmekti. Düzenleme reddedildi. Beklenen olmadı ve genel kurul çok gergin bir atmosferde tamamlandı. Bazı kulüp başkanları birbirini yumrukladı.
DEMİRÖREN: FENERBAHÇEMİZ

Beşiktaşlı taraftarlar için en dikkat çekici ifade ise Başkan Yıldırım Demirören’den geldi. Kürsüye çıkan Yıldırım Demirören, ‘Maalesef Fenerbahçemizin adı herkesten çok geçiyor. Rating uğruna hep Fenerbahçe’nin adını kullanılıyor. Hayır, Bank Asya dahil şu anda 8 takım bu işin içinde’ dedi.
İşte Beşiktaşlı taraftarları kızdıran o ifadeler (Only the registered members can see the link)
TARAFTARLAR İSYAN ETTİ

Demirören’in ‘Fenerbahçemiz’ sözleri Beşiktaşlı taraftarları adeta çıldırttı. Sosyal paylaşım sitesi twitter’da en çok konuşulan başlıklardan biri haline gelen Demirören için ‘Fenerbahçe’nin Demirören’i’ ifadelerini kullandılar.

headend
26-01-2012, 22:15
Elbette Öyle dİyecek bİrlİk baŞkani ne beklİyorlarkİ..

tunc598
26-01-2012, 22:51
Yıldırım Demirören'i tebrik ediyorum.

uydu3405
26-01-2012, 22:54
ben gs li olarak normal karşılıyorum kimse korkmasın bir şey olmaz bu sıralar herkes hepimiz ermeniyiz diyip duruyor BEN ERMENİ OLMAKTANSA FB Lİ OLMAYA RAZIYIM

yildo
27-01-2012, 01:10
helal olsun baskana orada konusma yaparken bjk baskani olarak degil futbol kuluplerinin basi olarak konusuyor yani cumhur baskani tarafsiz olmasini bekledigimiz gibi demirorenin de tarafsiz olmasi lazim o kursude besiktas adina konusmuyor çunki butun takimlarin adina konusuyor

kaan77
27-01-2012, 01:38
hosunuza gittiyse hemen size yönetici falan yapalim.bizde kurtulmus oluruz.

ASİL
27-01-2012, 02:05
hosunuza gittiyse hemen size yönetici falan yapalim.bizde kurtulmus oluruz.

yıldonun yazısını dikkatli oku bir başkan başka ne söyleyebilir yada sana soruyorum ne söylemesi gerekiyordu sen ne söylemesini isterdin kardeş

beydemir
27-01-2012, 04:48
yahu bu adamı Fener'liler okuyup üflediler herhalde.:8[1]:Sayın Aziz Yıldırım'la sayın Yıldırım Demirören'in nebiçim tartışmalarına şahit oldum. veya Demirören'in niyeti başka:juggle:

Volkan
27-01-2012, 11:29
Demirören galiba Fenerbahçeye başkan olacak :)

akyol33
27-01-2012, 14:09
arkadaşlar niye hep aşırı fanatiklik yapıp bu doğrultuda yorumlar yapıyoruz. bir beşiktaşlı olarak fenerbahçeyi sevmesemde başkanın söylediklerini yadırgamıyorum futbolumuzun içinde bulunduğu bu kaos döneminde söylenmiş güzel şeylerden bir tanesi.

pencere77
27-01-2012, 19:51
bu sene futbolun tadı yok bence:( o yüzden başkaların açıklamları beni çok alakadar etmiyor..sonuçta şuan bian önce herkes şu şike olayıyla ilgili karraların verilmesini bekliyorlar ve istiyorlar..

hayaliisim
27-01-2012, 21:12
Demirören galiba Fenerbahçeye başkan olacak :)

Alın tepe tepe kullanın

demir2768
27-01-2012, 22:24
tabiki öyle konuşacak fenerbahçe buz dagının su üstünde kalan tarafı su altında acaba kimler var her kes fenerbahçe adını kullanıp kendini aklamaya çalışıyor beşiktaş lılarda başkanlarına inanmıyor çünkü hocası şi***e yeltenecek kedisinin haberi olmayacak insan biraz dürüst olur

kucer06
27-01-2012, 23:01
Aslında bir Beşiktaşlı olarak benim zoruma gitmedi kızmadımda çünkü başkan o lafı söylerken ülkemizin takımı manasında söyledi.Yani sözün gelişiydi misal o arada Fenerbahçe değil başka bir takımda olabilirdi.

sistemdestek
27-01-2012, 23:33
yahu bu adamı Fener'liler okuyup üflediler herhalde.:8[1]:Sayın Aziz Yıldırım'la sayın Yıldırım Demirören'in nebiçim tartışmalarına şahit oldum. veya Demirören'in niyeti başka:juggle:

katılıyorum

Bares-si
28-01-2012, 03:28
Allahtan Fenerbahçemiz dedi,ya Bursasporumuz deseydi:8[1]:,eyse körler sağırlar birbirini ağırlar

miharbi61
28-01-2012, 12:49
demirörenede bu söylemden dolayı tebrikler