PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : *****'dan idama mahkum edildi

ASİL
29-01-2012, 20:08
Cinsel içerikli müstehcen siteler yönettiği gerekçesiyle İran'da bir kişi idama mahkum edildi.

Only the registered members can see the link
İran'da ***** (Only the registered members can see the link*****) siteleri yönettiği gerekçesiyle idama mahkûm olan kişiye verilen ceza yüksek mahkeme tarafından onaylandı.
Kanada'da ikamet eden İran uyruklu 36 yaşındaki Said Melekpur, 2008'de geldiği İran'da cinsel içerikli müstehcen site oluşturmak ve yöneltmekten tutuklanıp yargılandığı davada geçen yıl idam (Only the registered members can see the link) cezası çaptırıldı.
VERİLEN CEZAYI YÜKSEK MAHKEME ONAYLADI

İran'ın Fars ajansı, bugün yayınladığı haberde karara itiraz eden Melekpur hakkında verilen cezanın yüksek mahkeme tarafından onaylandığını duyurdu.
Melekpur ilk başta İran televizyonundan da yayınlanan itirafında suçlamaları kabul etse de daha sonra suçlamayı reddetmişti. Melekpur, geliştirdiği bilgisayar yazılımı programının kendi bilgisi dışında ***** (Only the registered members can see the link*****) sitelerde kullanıldığını belirterek kendisini savundu.
Tahran'a, başta Kanada (Only the registered members can see the link) olmak üzere, uluslararası toplum tarafından verilen kararın geri çekilmesi için baskı yapılıyor.

hakan_77
29-01-2012, 21:07
arkadaşlar çok iranı araştırdım masonlar orayıda yönetiyor tıpkı türkiyede olduğu gibi kürtleri ve müslüman türkleri birbirine düşürme politikasını yürütüyor buda demek oluyorki ingilisler tüm dünyayı yönetiyor

hakan_77
29-01-2012, 21:18
ben bilmiyordum iranı masonlar yönettiğini demekki araştırmadan yorum yapmak yalnış olur
ama bakın iranın spikerleri yüksek işte çalışanlar açıksaçık giyiniyor neden onları asmıyor bakın ordaki masonlarında görevi vardır görevi müslümanları yok etmek birbirlerine düşürmek iranın adını kirleterek herkes ordaki müslümanlara karşı çıkmasını istiyor aslında yapdiyen masondur