PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fifa 2012 siyah ekran sorunu lütfen yardım edin

Kıpkırmızımsı
30-01-2012, 18:31
Arkadaşlar bir sorunum var lütfen yardımcı olur musunuz?Beyler bilgisayara Fifa 2012 yi yükledim açtım açınca ekran siyah oluyor sesler geliyor ama görüntü yok hatta menü seslerini bile duyuyorum ama görüntü yok. Bilgisayarım Asus marka Nvidia ekran kartını kullanıyorum. Ekran kartıyla biraz oynadım şimdi tüm oyunlarda aynı şey oluyor. Ekran kartını nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz?
Eğer güncellemeden çözülecek bir yol varsa onu söyleyin lütfen yardım...
:(:(:(:praying::praying::praying:

aslanım
30-01-2012, 18:34
Arkadaşlar bir sorunum var lütfen yardımcı olur musunuz?Beyler bilgisayara Fifa 2012 yi yükledim açtım açınca ekran siyah oluyor sesler geliyor ama görüntü yok hatta menü seslerini bile duyuyorum ama görüntü yok. Bilgisayarım Asus marka Nvidia ekran kartını kullanıyorum. Ekran kartıyla biraz oynadım şimdi tüm oyunlarda aynı şey oluyor. Ekran kartını nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz?
Eğer güncellemeden çözülecek bir yol varsa onu söyleyin lütfen yardım...
:(:(:(:praying::praying::praying:

Slm arkadaşım burdan Drivers - Download NVIDIA Drivers (Only the registered members can see the link) sitesinden ekran kartınızı güncel Driver indirip kurubilirsiniz selametle....