PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FB -.- Erman toroğluna teşvik primi vermiş

zekı62
13-02-2012, 02:17
FB -.- Erman toroğluna teşvik primi vermiş:8[1]:

Ankaragücüi futbolcusu Melih Atacan, takım arkadaşı Erman Toroğlu ile ilgili gündemi değiştirecek açıklamalarda bulundu.

1974-1975 yılında

A.Gücü forması altında birlikte forma giydiklerini belirterek, Toroğlu'nun da oynadığı ve 2-0 kazandıkları bir G.Saray maçı öncesi takım halinde teşvik primi aldıklarını açıkladı. Atacan, "Hatta o maçtan sonra biz aldığımız teşvik priminden malzemeciye olsun personele olsun biraz dağıtalım istedik. Erman efendi 'ben parama dokundurtmam' diye hır çıkarmıştı" dedi.
..................................................
TELEGOL proğramında konuşan yorumcu böyle bir teşvik primi almadığını

-futbolcusu Melih Atacan bağlandığı zaman paranın (beşbin TL) iş adamlarından toplandığını ve dağıtıldığını söyledi

--kanala bağlanmak isteyen 1974-1975 yılında fb klüp müdürünün oğlu
(ziya şengül ün beyanı)olduğunu söyleyen kişi bağlanmak istedi
ziya kaptan-müdür vefat etti oğlu olabilir faakat onun yaşı yetmez dedi teşvik primi ile ilgili ozaman yaşı küçük dedi .:

--futbolcusu Melih Atacan(erman toroğlunun telefonna gelen bilgi eski topçu şimdi ANKARA FB dernek müdürü veya yetkilisiymiş) bağlandığı zaman o arayan kişi yi neden konuşturmadınız dedi

demek ki :1974-1975 yılında FB birinci GS İkinci sırada

GOLLERİ ATAn :A.osman bey bağlandı golü ben attım böyle bir para almadım dedi

--futbolcusu Melih Atacan(erman toroğlunun telefonna gelen bilgi eski topçu şimdi ANKARA FB dernek müdürü veya yetkilisiymiş

biz aldık topçu.malzemeci bölüştük diyor.

beydemir
13-02-2012, 02:40
vay Erman hocam ne iş:8[1]::8[1]::8[1]::ranger:

zekı62
14-02-2012, 14:59
--kanala bağlanmak isteyen 1974-1975 yılında fb klüp müdürünün oğlu
(ziya şengül ün beyanı)olduğunu söyleyen kişi bağlanmak istedi
ziya kaptan-müdür vefat etti oğlu olabilir faakat onun yaşı yetmez dedi teşvik primi ile ilgili ozaman yaşı küçük dedi .:

okşişi bugün beyanan veriyor ;

37 yıl önce oynanan Ankaragücü-Galatasaray maçına 250 Bin TL’lik para dolu çantayı, Ankaragücü soyunma odasına götürdüğünü iddia eden Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Üyesi Hidayet Akbulut

ÇANTADA 250 BİN TL VARDI

"Hafızam beni yanıltmıyorsa 250 bin lira para vardı çantada. Melih Ağabey dün akşam, ’500 bin lira mıydı, hatırlamıyorum’ dedi. Para 250 bin liraydı, onuda bir malzeme yapmasınlar.

---BİRİ 250 BİN BİRİSİ 500 BİN İLK GÜN 5000 BİN LİRA DEDİLER HEM HAFIZALARI KUVVETLİ HEM HAZFIZALARI ZAYIF hayret
:puah:

PARAYI İKİ KİŞİ GÖTÜRDÜK

"Çantayı arkadaşımın arabasıyla, iki kişi götürdük. Soyunma odasına sadece ben girdim.
Şimdi Allah’a çok şükür emekliyim, kendi halimde bir hayatım var. Ziya Kaptan da beni çok iyi bilir, Fenerbahçeli olmanın gururunu yaşıyorum her zaman. Asla asla kulübümün bu para olaylarıyla da ilgisi yoktur, onu da belirtmek istiyorum. Ankaragücü - Galatasaray maçında, Ankaragücü yensin diye parayı götürdüm. Maç 2-0 Ankaragücü’nün galibiyetiyle bitti.

bak bak hele

O ZAMAN SADECE TARAFTARDIM

"İnsanlar hep düzgünlükten dürüstlükten bahsediyor. Bunu kazanın diye para vermişler, biz de götürmüşüz. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Yenilin diye vermemişiz ki, kazanın diye vermişiz. O sene Fenerbahçe şampiyon oldu. Biz arkadaş grubu olarak Galatasaray’ın mağlup olmasını istedik. Başardık sanıyorum, ne mutlu da bize. Biz kulübümüze hizmeti amatör ruhla yaptık. O dönemde 22 yaşındaydım, Fenerbahçe Kongre üyesi de değildim.(ama ; BABASI RAHMET Lİ ORDAYMIŞ) ZİYA KAPTAN SÖYLEDİ )32 senedir de Divan Kurulu Üyesiyim."

yildo
14-02-2012, 16:42
bol keseden atip tutan erman hocaya bak sen )))))))))))))

senol_30
14-02-2012, 20:12
şimdi yandın erman kim kurtaracak seni uyuz tv lerde bolkeseden sallıyordun