PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digiturkün humax kampanyası hakkında bilgisi olan varmı?

CABBARİ
25-08-2006, 15:05
Digiturkün humax kampanyası hakkında bilgisi olan varmı?
bugün gazetede okudumda fikirlerinize ihtiyacım var.
humax nasıl bir cihaz?
selametle..

Admin
25-08-2006, 21:03
Humax iyi bir cihazda fahiş bir fiyat biçmişleridir onlar :)

Tekno Mod
25-08-2006, 21:22
Only the registered members can see the link

DIGITURK için özel üretilen, hem Turksat hem Eutelsat hem de diğer uydulardaki yayınların izlenebileceği, MDU uyumlu Humax DT 9500 CI satışlarına başlandı.
“Kartlı” Common Interface (CI) cihazımızın en önemli özelliği Digitürk smartcardın içine gömülü olmasıdır. Ayrıca bir smartcard girişi ve 2 adet de modül yuvası bulunmaktadır. Ayrıntılı teknik özellikler aşağıda sıralanmıştır. Digiturk üyeliği yapıldığında ayrıca kart takılmasına ihtiyaç olmayacaktır.

Donanım Özellikleri

- 1 adet smartcard interface

- 1 adet dahili CryptoWorks smartcard

- 2 adet Common Interface slot

- TV/VCR video çıkışı

- RCA video ve ses çıkışı

- S/PDF (optik) dolby digital ses çıkışı

- RF In/Out

- RS232 seri port

- LNB In/Out (loopthrough)

- Ön panelde 7-segment LED

Yazılım Özellikleri

- Otomatik DIGITURK Kanal Kurulumu

- Otomatik yazılım güncelleme

- 4000 kanal kapasitesi

- Diseqc 1.2

- Gelişmiş E-Rehber

- Otomatik açılıp/kapanma

- Favori Listesi

- Hızlı kanal geçişleri

- Hızlı kanal kurulumu

- Görüntü dondurma ve Zoom özelliği

KAMPANYA SEÇENEKLERİ

Kampanya Başlangıç tarihi: 03.Ağustos 2006

Eutelsat uydu için Eko-spor pakete 12 ay üye olursa HUMAX kutu xxx YTL ye verilecek.

Turksat uydu için xxx YTL ye HUMAX kutu satın alındığı taktirde 6 ay ailecek paketi bedava izlenecek.

* Ekonomik Paket haric diger modüllü DIGITURK ürünlerinde de 12 aylık taahhütle gecerlidir.

turhan081
25-08-2006, 21:46
Humax iyi bir cihazda fahiş bir fiyat biçmişleridir onlar :)

katılıyorum

CABBARİ
26-08-2006, 10:30
valla net bir fiyat bilen yokmu nası olsa nasıl oluyor anlamadım..
selametle.

fa77
29-08-2006, 10:12
iyide xxx ne fiatı bilerek mi gizlediniz iyi veya kötü diyelim fiyat ne :)

muammerb
29-08-2006, 16:42
arkadaşlar cihazın fiyatı 250 ytl fakat hiç bir şekilde tavsiye etmem çünkü ben üç gündür kullanıyorum humax kalitesinin yanından bile geçmemiş. 4000 kanallı 1 modül 1 kar girişli menüsüne digitürk menüsü eklemişler fakat doğru düzgün türksat kanallarını bile bulamıyor.

CABBARİ
29-08-2006, 16:45
arkadaşlar cihazın fiyatı 250 ytl fakat hiç bir şekilde tavsiye etmem çünkü ben üç gündür kullanıyorum humax kalitesinin yanından bile geçmemiş. 4000 kanallı 1 modül 1 kar girişli menüsüne digitürk menüsü eklemişler fakat doğru düzgün türksat kanallarını bile bulamıyor.

siz kampanyadanmı aldınız yoksa bayiden digidurk haricimi aldınız...
humax kalitesi gevşekmi?

muammerb
29-08-2006, 16:47
ben normal yoldan bayiden aldım iki kere arızalı zannettim değiştirttim. fakat şunu anladım acele ettim şimdi geri verip başka bir ricaver almanın yollarını arıyorum. çok kötü bir ricaver humax diye koşarak gidip aldım

muammerb
29-08-2006, 16:48
fakat içinde algılayıcı çip var onu çözemedim ne anlama geldiğini

CABBARİ
29-08-2006, 16:51
fakat içinde algılayıcı çip var onu çözemedim ne anlama geldiğini

algılayıcı ne işe yarıyor?

muammerb
29-08-2006, 17:02
bende çözemedim onu ama şu bi gerçek digitürk bunları kendine göre yaptırmış fakat normal bir ricaver gibi bile kullanamıyorsun. deneyen arkadaşlarda yazarlarsa sevinirim.

CABBARİ
29-08-2006, 17:09
o zaman arkadaşlar bu cihaz pek yaramaz bu yazılardan çıkarrttıgımız bu:(:(:(
selametle..

ramazan.keskin
05-09-2006, 12:14
arkadaşlar ben bizzat denedim cihaz dediğimiz gibi HUMAX ımızın yanından bile geçmiyor.cihaz a ne otomatik aramada nede manuel aramada verimli kanal bulduramıyorsun.şebeke arama zaten bitik.cihaza teker teker transponder girmeye kalk nafile çoğu transponderi bulmuyor.eğer elinizde varda kullanmak zorunda isenin tavsiyelerim
1- cihazı ilk aldığınızda evinizde reset yapın
2- cihazın dıseq ayarlarını yaptıktan sonra dijitürk kurulumu yapınız.
3- normal otomatık ve ya manuel aramayın kesinlikle zaman kaybı olur.
4- dijitürk kurulumunu yapın ve türsksatı oradan izleyin
5- yabancı için normal uydu araması yapabilirsiniz normal şifresisz kanalları koltuğunuza yaslanıp izleyebilirsiniz.
arkadaşlar hepinize kolay gelsin .ayrıca dijitürk konusunda takıldığınız noktalar olursa şifreler hariç bunu zaten biliyorsunuz.forumumuza yasın elimizden geldiğince yardımcı oluruz....OSAKAYA SAYGILAR

KESKİN ELEKTRONİK

CABBARİ
05-09-2006, 13:48
arkadaşlar ben bizzat denedim cihaz dediğimiz gibi HUMAX ımızın yanından bile geçmiyor.cihaz a ne otomatik aramada nede manuel aramada verimli kanal bulduramıyorsun.şebeke arama zaten bitik.cihaza teker teker transponder girmeye kalk nafile çoğu transponderi bulmuyor.eğer elinizde varda kullanmak zorunda isenin tavsiyelerim
1- cihazı ilk aldığınızda evinizde reset yapın
2- cihazın dıseq ayarlarını yaptıktan sonra dijitürk kurulumu yapınız.
3- normal otomatık ve ya manuel aramayın kesinlikle zaman kaybı olur.
4- dijitürk kurulumunu yapın ve türsksatı oradan izleyin
5- yabancı için normal uydu araması yapabilirsiniz normal şifresisz kanalları koltuğunuza yaslanıp izleyebilirsiniz.
arkadaşlar hepinize kolay gelsin .ayrıca dijitürk konusunda takıldığınız noktalar olursa şifreler hariç bunu zaten biliyorsunuz.forumumuza yasın elimizden geldiğince yardımcı oluruz....OSAKAYA SAYGILAR
KESKİN ELEKTRONİK

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler..
selametle..

bal650
05-09-2006, 17:00
Aydınlatıcı bilgileriniz için teşekkürler az daha abone olup alacaktım.

CABBARİ
05-09-2006, 17:15
Aydınlatıcı bilgileriniz için teşekkürler az daha abone olup alacaktım.

bu yazdıgınız il mesaj demekki bizim forumumuz sayesinde ögrenip vazgeçtiniz ne güzel:)
selametle..