PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dreambox 500s

aozaslan
26-02-2012, 20:25
--------------------------------------------------------------------------------

iyi akşamlar arkadaşlar.dreambox 500s cihazımda server kullanmaktayım.serverde bazı kanallar açılmamakta.serverciye sorduğumda sorduğum kanalların açılması için yeni bir proğram atılması gerektiğin söyledi.kendim yazılı,kanal listesi server bilgileri yükleyebiliyorum.kendisi cihazın gönderilmesi gerekir ben yükleyip göndereceğim diyor.bu cihazlara yeni bir yazılım mı çıktıki o kadar araştırıyorum bulamadım.cihazda şu an gemini 4.60 ve 2.3.0 ccam yüklü

f.pala
27-02-2012, 00:04
valla 4.70 ve 2.3.0 var ama zaten çok farklı değiller neler açmıyo acaba serverden kaynaklı olabilir diyorum kolay gelsin.

aozaslan
27-02-2012, 00:19
malum kanallar açmıyor.form başlığında bununla ilgili bir uyarı görmedim sanırım.

aozaslan
03-03-2012, 21:20
arkadaşlar bugün server aldığım kişi ile görüştüm.cihazın kendisine mutlaka göndermem gerektiğini söyledi.bende kendisine iyi kötü cihaza yazılım ve ccam yükleyebildiğimi image, bakup atabildiğimi söyledim.kendisi cihaza oscam kurulması gerektiğini söyledi.şimdiye kadar cccam kuruyorum.oscamı nereden indirebilirim.ve nasıl kurabileceğimi yazarsanız sevinirim. tşk. ederim.