PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : F.Bahçe'nin yeni transferi geldi Resimli

serdarr78
29-08-2006, 10:14
Only the registered members can see the link

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Eduardo Luiz Abonizio de Souza (Edu), bu akşam İstanbul'a geldi. Brezilyalı oyuncuyu coşkulu bir taraftar grubu karşıladı.
28 Ağustos 2006 Pazartesi 22:57
Atatürk Havaalanı'nda Dış İlişkiler Sorumlusu Turgut Acar ve bir grup taraftar tarafından karşılanan Edu, yarın sabah saat 09.00'da Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek.

Pasaport çıkışında Fenerbahçe Kulübü yetkilileri tarafından çiçek verilip forma giydirilen Edu, burada yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'deki Brezilyalı futbolcuları tanıdığını belirterek, "Alex ve Luciano'yu tanıyorum. Uyum sorunu yaşamayacağımı düşünüyorum. Burada başarılı olacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Brezilyalı futbolcu, daha sonra kalacağı Suadiye Otel'e yerleşti. Edu, yarın öğle saatlerinde de yeni takımıyla sözleşme imzalayacak.

Edu'nun, yarın sabah Özel Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçtikten sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki basın toplantısı odasında resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

LUCIANO'NUN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLİYOR

Edu'nun transferiyle dolan yabancı kontenjanını boşaltmak için Luciano'nun sözleşmesinin feshedileceği öğrenildi.

Edu'nun transferinden sonra yabancı oyuncu sayısı 7'ye çıkan Fenerbahçe'de, sakatlığı süren Brezilyalı futbolcu Luciano'nun sözleşmesinin karşılıklı feshedilerek, Edu için kontenjan boşaltılacağı öğrenildi.