PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final'de kötü haber!

zekı62
11-04-2012, 17:34
Süper Final'de mücadelede edecek
Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Beşiktaş taraftarını üzecek haber...

Hafta sonunda İnönü Stadı'nda oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesi İstanbul Valiliği'nde gerçekleştirilen İl Güvenlik Kurulu toplantısında deplasman yasağı kararının devam etmesi kararı alındı. Kararın diğer büyük karşılaşmalarda da devam etmesi bekleniyor.
:45:

umut55
11-04-2012, 18:08
aslında yasaklar kalkmalı taraftarlar butunleşmeli ben her zaman rakip takım taraftarları ile maç seytretmeyi severim

demir2768
11-04-2012, 18:14
aslında yasaklar kalkmalı taraftarlar butunleşmeli ben her zaman rakip takım taraftarları ile maç seytretmeyi severim

bence sen kendin dahi söylediklerine inanmıyorsun

beydemir
12-04-2012, 02:36
aslında taraftarları birbirlerine düşüren yöneticilerin demeçleri.sayın özhan canaydın,sayın güven sazak,sayın süleyman seba gibi isimlere ihtiyaç var.daha dün gibi hatırlarım fenerin 6-0 kazandığı maçta sayın canaydının fener başkanını tebrik edişini. kendi camiası böyle şeyi nasıl yaparsın diye adama demediklerini bırakmadı ne yazıkki fener yöneticileride her fırsatta bu maçı temcit pilavı gibi öne sürerek iki takım taraftarının birbirene düşman olmasını körüklemektedir.sosyal paylaşım sitelerinede bazen denk geliyorum taraftarlar birbirlerine demediklerini bırakmıyor nerdeyse bu taraftarlık yüzünden iki kardeş birbirne kanlı bıçaklı olacak. nereye kadar beyler

ilhanaktan
12-04-2012, 05:24
allah gostermesın gs lı taraftarlarla mac seyretmeyı ıntıhar et daha ıyı