PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sky Türk 360 Sinyal Sorunu

Furkan
22-04-2012, 15:14
Arkadaşlar bütün kanallar çıkmasına rağmen Sky Türk 360 çıkmıyor hiç sinyal gelmiyor ve Atv HD bazen takılma yapıyor.Ayrıca belirteyim merkezi sistem kullanıyoruz, bunun nedeni merkezi sistem ile ilgili birşey mi yoksa benim atladığım birşey mi var? Bu arada Atlanta HD Box T kullanıyorum.

Baldemir
22-04-2012, 16:03
Arkadaşlar bütün kanallar çıkmasına rağmen Sky Türk 360 çıkmıyor hiç sinyal gelmiyor ve Atv HD bazen takılma yapıyor.Ayrıca belirteyim merkezi sistem kullanıyoruz, bunun nedeni merkezi sistem ile ilgili birşey mi yoksa benim atladığım birşey mi var? Bu arada Atlanta HD Box T kullanıyorum.

Türksat uydusunda en zayıf sinyal Sky Türk frekansı bu frekansından sinyal alındıgında diğer tüm frekanslar gelir... Çanak için çok iyi hasas ayar yapılması gerekiyor Atv HD kanalının gelip gitmesi bundan kaynaklanıyor,benim kullandıgım uydu alıcısıda Atlanta HD Box, Sky Türk sinyali % 78 gibi.

blade
22-04-2012, 17:28

arkadaşım
1- merkezi sistem kurulalı çok oldumu
2- kuruldugundan berimi skyturk sinyali yok
3- bina kaç katlı sen keçıncı katta otuyorsun
4-skytürk tüm binadamı göstermiyor
5-kanal A gösteriyormu
buna göre hareket etmek gerekir
saygılar

Furkan
23-04-2012, 01:37
Arkadaşlar merkezi sistemden 3 odaya da kablo geliyor, şuan oturma odasında atlanta ile skyturk ve kanal a'yı izleyemiyorum. Diğer oda da sunny receiver var sorunsuz skyturk 360'ı %79 sinyal ile izliyorum, mutfakta neta receiver var aynı şekilde orda da sorunsuz izliyorum sadece atlanta da çıkmıyor. Ayrıca bina 5 katlı ben 4. kattayım.

Furkan
20-05-2012, 11:57
Sorunu kendim çözdüm bendeki cihaz HDBOX S internetten güncelleme yaptım en son v224 çıktı onu güncelledim, sinyali zayıf gelen kanallar düzeldi ve çıkmayan kanallarda çıkmaya başladı Skyturk 360 artık gösteriyor. Bendeki yazılım sürümü daha önce v221di sorun yazılım kaynaklıymış, yine de yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler :)