PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : facebooktan para kazanma ilk defa acikliyorum SF ye ozel

yarseli
10-05-2012, 19:06
facebookta sayfa begenerek para kazanabileceginizi biliyormuydunuz ?

sahsen ben bilmoyordum, taki gecen gun istanbuldan bi firmanin haberiyle farkettim.

Boş Boş Facede gezecegine para kazanabilirsiniz Bunun icin yapacaginiz islem 3 saniye ... iddia ediyorum 3 snyeyi gecmeyecektir Peki bu kadar ugrassiz para kazanilablirmi
-EVET
simdi basliyoruz

-Verdigim linkten Girip Üye olun
-Hesabınıza 3 TL Gelsin
-Arkadaşını cagır 30 Krş Gelsinn
-Oda arkdaşını cagırsın 3 krş Da ondan kazan

Üye olunuz eminim çok güzel şeyler kazanacaksınız Link Bu

TIKLAYIN KAZANMAYA BASLAYIN (Only the registered members can see the link)

REF LINK: yakaladinyakaladin.com da her gün yeni bir fırsat - Saadet Zinciri | Facebook (Only the registered members can see the link)

aliharbiye
10-05-2012, 19:11
üye olanlar parayı nerden kimden alıyor:D

yarseli
13-05-2012, 02:35
kazandiginiz parayi site uzerinde harciyorsunuz ...

yarseli
13-05-2012, 02:36
YakaladinYakaladin.Com Aslında Kimdir?

YakaladinYakaladin 20 yılın üzerinde bir geçmişe sahip elektronik ve hediyelik eşya sektöründe ithalat yapan şirketimizin değer verdiği önemli bir projedir. Dünyada profesyonelce yapılan bir e-ticaret şekli olan "one day one deal" yani her gün tek ürün modelini ülkemizde de sizlere profesyonel hizmet anlayışıyla sağlamayı amaç edindik. İddia ediyoruz kendi ithalatı veya imalatı olmayan sadece piyasadan parça parça mal toplayan 3-5 kişilik firmalar size dünya standartında hizmet veremezler.

Dünya standartlarında bir hizmet sunmak amacıyla uluslararası denetleme kuruluşu TUV tarafından şirketimiz denetlenmiş ve ISO 9001:2008 ve ISO10002:2004 kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Türkiye'de bu belgeleri alan tek internet sitesi Her Gün Tek Ãœrünü Ä°nanılmaz Bir Fiyata Satın Alın! (Only the registered members can see the link) verdiği kaliteli hizmeti böylece belgelemiştir.

yarseli
06-06-2012, 23:13
arkadaslar ilk urunumu aldim en kisa zamnda fatura bilgisni yuklerim insallah