PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ///////Vu Duo+ HD Receiver\\\\\ 160GB HDD ile birlikte SATILIK

ZvAnA
17-05-2012, 10:59
Arkadaşlar selam;

Forumun ilgi alanı daha çok uydu sistemleri üzerine olduğu için diğer donanım siteleri dışında burada da ilan açmayı uygun gördüm.

Çok severek kullandığım HD Receiver'ımı satıyorum. Ben D-Smart Modülle kullandım, hem digitürk kutusu olduğundan hem de d-smart aboneliğimi bitirdiğim için ihtiyacım da pek kalmadı.
Faturası, garantisi ve tüm kutu içeriği ile tam. Ayrıca 160GB Seagate HDD ile birlikte veriyorum. Faturası Eylül 2012'ye kadar garantisi devam ediyor. Fotoğraflardanda görüleceği üzere çok temiz ürün. Jelatinini bile kaldırmadan kullandım.

Ürünü çok fazla anlatmaya gerek yok. Zaten meraklısı alacaktır. Birçok grup tarafından devamlı güncellenerek özellikleri geliştirilen en iyi Linux tabanlı receiverlardan biri.
Çift Tunerli, izlediğiniz programı kaydetme, durdurma, mkv ve diğer yaygın formatlarda video izleyebilme, sorunsuz altyazı, youtube, google map vs. birsürü internet uygulamasına erişebilme, müthiş HD performansı, ccam cardsharing ile kullanabilme, bilgisayarınızdan kontrol ve izleme, usb ile harici hdd ve flashdisklerden medya oynatabilme gibi bir çırpıda aklıma gelen özellikler ve daha pek çoğu aynı cihazda.

İstediğim fiyat 730lira.-------------> 700TL oldu.(Harddisk dahil, montajlı şekilde vereceğim.)

Receiver'ın kendi fotoğrafları;
Only the registered members can see the link