PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atlanta HD BOX

LARUS303
20-05-2012, 22:43
Merhabalar Atlanta HD Box almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra Hangi uyduları ayarlamalıyım spor belgesel ve hd kanalları almak için.

Atlanta HD Kutu
RUZTw7ZVO6M

ATLANTA HDbox HD goruntu
8PuSMnwYsoc

Atlanta HDBOX Menü Video
hnSc9j1k11g

ATLANTA HDbox NTV SPOR Biss *** Girme
G8KrW_11if4

ATLANTA HDbox MANUEL SUNUCU Yukleme
mNIG3DYOSmI

ATLANTA HDbox Server Yukleme
MRa7WRqfhAM

Ayrıca Atlanta HD Box ile ilgili konu;

Only the registered members can see the link

gungor1976
20-05-2012, 22:50
Merhabalar Atlanta HD Box almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra Hangi uyduları ayarlamalıyım spor belgesel ve hd kanalları almak için. Hayırlı olsun. spor belgesel ve hd kanalları en bol uydular,Hotbird ve Astra uydularıdır. ayrıca Hotbird uydusunda bazı kanallar Türkçe dil destekli...

cilginizmirli
20-05-2012, 22:52
Valla arkadaşım d-smart cam modül alrsan hd kanalları mevcut türksat uydusundan alabilirsin.Server alacağını da var sayarsak hortbird,eutelsat w3,astra,sirüs alternatifler olabilir.

muslum-baba
21-05-2012, 00:32
atalanta hd box cıyazı çok met ediliyor şimdiye dek baff yumatu ve next çıyazları kullandım bu konu açıldı iyi oldu çünkü bugün yumatu hd çıyazı sattım atalanda almayı düşünüyorum ama bu cıyazdan anlayan gerçek usta artısı ve eksigini anlatırsa iyi olur mesela kısaçası
serverde donma yaparmı veya serverlemi alakalı olabilir
kayıt özelliği nasıl usb den kayıt yapıyor.
yapılan kayıtları pç de gösterirmi serverlen açılan şifreli kanal mesela
menusu nasıl hızlımı kanal gezerken donma olayı
serversiz hangi uydular açık kısaçası ben atalanta hd box hiç kullanmadı ve tıwın özelligi varmı? almayı düşünüyorum...

uzmanuyducu
21-05-2012, 02:42
atlantayı ben öneriyorum yazılım desteğide son derece iyi ccam performansı süper her portta her dns de sorunsuz çalışır iptv si 2.21 yazılımında süper ötesi

Baldemir
21-05-2012, 12:42
atalanta hd box cıyazı çok met ediliyor şimdiye dek baff yumatu ve next çıyazları kullandım bu konu açıldı iyi oldu çünkü bugün yumatu hd çıyazı sattım atalanda almayı düşünüyorum ama bu cıyazdan anlayan gerçek usta artısı ve eksigini anlatırsa iyi olur mesela kısaçası
serversiz hangi uydular açık kısaçası ben atalanta hd box hiç kullanmadı ve tıwın özelligi varmı? almayı düşünüyorum...

Müslüm baba Atlanta HD Box için bir video hazırlıyıcam biraz sabredin

gungor1976
21-05-2012, 13:42

Only the registered members can see the link Kardeş 1 yıldan fazladır Tuşlu modelini kullanıyorum. Fiyatına göre gayet başarılı bir cihaz. Arkasındaki ekip sağlam sürekli yazılım güncellemeleri ile destek veriyorlar. Birkaç noksanlığı var ama düzeltileceğine inanıyorum...

rselturk
21-05-2012, 16:13
Merhaba Dost! Ben de bir yıldır hangi cihazı alacağım konusunda kararsız kaldım.Normal kullanıcı için (sadece kumandasına basıp izleyenler,fazla ayrıntı istemeyenler,kısacası salt HD cihaz olarak kullanmak isteyenler için) ideal bir cihaz.Ama senin gibi meraklıları ne kadar tatmin eder bilemem.Beni de şimdiye kadar almaktan alıkoyan tek yönü flash kapasitesinin (8MB) düşük olması.Alıcının isteği bitmiyor;yok şunu isterim,yok bunu isterim yollu anlamsız istekler.Satıcı da "arkadaş,bu kapasiteyle ancak bu kadar olur" demiyor.Yazılım zorlamasıyla yeni özellikler kazandıkça,bu kez de ya görüntüden ya da stabiliteden sorun yaşamaya başlıyorsun.Yoksa cihaz gerçekten güzel! Ha cihaz linux tabanlı ama açık kaynak kodlu değil.Bunu da bil!.:)

muslum-baba
21-05-2012, 18:44
Müslüm baba Atlanta HD Box için bir video hazırlıyıcam biraz sabredin

baldemir arkadaşım atlanta hd cıyazın hangi modelini almam lazım çif modülüsümü yoksa tuşlu olanımı ve en uygun fiyatı nerde satılıyor...

Baldemir
21-05-2012, 19:30
baldemir arkadaşım atlanta hd cıyazın hangi modelini almam lazım çif modülüsümü yoksa tuşlu olanımı ve en uygun fiyatı nerde satılıyor...

En güzel HD box tuşlu serisi 2 veya 3 ayda bir yazılım güncellemesi geliyor ben alalı 1 yıl olmadı... Aldığımda en yeni 2.13 yazılımı vardı şimdi 2.28 çıktı rselturk arkadaşın dediği gibi cihaz linux tabanlı ama açık kaynak kodlu değil.

Ben digitalborsadan almıştım 350 tl ye,şimdi 396 lira çok siteye baktım en ucuz burada

ATLANTA (Only the registered members can see the link)

muslum-baba
21-05-2012, 19:43
En güzel HD box tuşlu serisi 2 veya 3 ayda bir yazılım güncellemesi geliyor ben alalı 1 yıl olmadı... Aldığımda en yeni 2.13 yazılımı vardı şimdi 2.28 çıktı rselturk arkadaşın dediği gibi cihaz linux tabanlı ama açık kaynak kodlu değil.

Ben digitalborsadan almıştım 350 tl ye,şimdi 396 lira çok siteye baktım en ucuz burada

ATLANTA (Only the registered members can see the link)

baldemir msn,den görüşelim özeline mesaj attım

hakan_77
21-05-2012, 20:31
parası az olana ilaçtır bu cihaz diğer başka cihazlara baksan fiyatları uçuk 350 civarı en iyi görüntü bu cihazlarda gördüm cccam ve newdcam destekli sadece

Volkan
21-05-2012, 22:37
Bu cihazdan gerçek linux teki performansı beklemek hata olur. CCcam serveriniz iyi ise gayet başarılıdır ama bir linux gibi stabil beklemeyin. Video kayıt çeşitleri kısıtlı ama ceviri yapabilirsiniz. Menuler ve kanal geçişleri gayet seridir. Emu olarak normal bir emu yaızlımına sahip bissleri izlersiniz. Kullanımı kolaydır. Görüntü kalitesi orta düzeyde. En önemli özelliği disegc motorda en iyi kullanımı sunuyor.

Burda bu cihazı seçerken kişilerin en çok istediği özellikler ön plana alınmalı. Benım için ilk önce görüntü kalitesi daha sonra cihazın CAM özelllikleri ve kanal menu hızları. Disegc motor uyumu .. Ben şu an atlanta HDBOX kullanıyorum ama benım için istediğim özelliklerdeki cihazı Atlanta xtrem 9000 modelidir. özellikle görüntü kalitesi tartışılmaz.

Atlanta HDBOX bana göre tamamen TV izlicem diyen normal kullanıclar için iyi bir tercih olur. Ama uzman kullanıcılar için belli bir yerden sonra yetmez.

cilginizmirli
21-05-2012, 23:09
Bu cihazdan gerçek linux teki performansı beklemek hata olur. CCcam serveriniz iyi ise gayet başarılıdır ama bir linux gibi stabil beklemeyin. Video kayıt çeşitleri kısıtlı ama ceviri yapabilirsiniz. Menuler ve kanal geçişleri gayet seridir. Emu olarak normal bir emu yaızlımına sahip bissleri izlersiniz. Kullanımı kolaydır. Görüntü kalitesi orta düzeyde. En önemli özelliği disegc motorda en iyi kullanımı sunuyor.

Burda bu cihazı seçerken kişilerin en çok istediği özellikler ön plana alınmalı. Benım için ilk önce görüntü kalitesi daha sonra cihazın CAM özelllikleri ve kanal menu hızları. Disegc motor uyumu .. Ben şu an atlanta HDBOX kullanıyorum ama benım için istediğim özelliklerdeki cihazı Atlanta xtrem 9000 modelidir. özellikle görüntü kalitesi tartışılmaz.

Atlanta HDBOX bana göre tamamen TV izlicem diyen normal kullanıclar için iyi bir tercih olur. Ama uzman kullanıcılar için belli bir yerden sonra yetmez.

Yaklaşık 1 yıldır Atlanta Hd Box tuşlu modelini kullanıyorum.Bu zamana kadar pek çok uydu kullandım.Özellikle biss konusunda oldukça basit bir cihaz.Serverim oldukça stabil çalışıyor.Bende Volkan kardeş gibi Atlanta xtrend 9000 serisinden almak istiyorum.O zamana kadar en iyisi bu cihaz.

muslum-baba
21-05-2012, 23:52

volkan usta senin dedigin cıyaz 9045 tl. ATLANTA XTREND-ET9000 bu fıyat bizi aşar volkan usta biz eniyisi atlanta tuşlu olanı almak...

Volkan
22-05-2012, 08:38
Evet cihazın fiyatı farklı.

Atlanta HDBOX için verilen destek iyi ama cihazın kapasitesi belirlidir. Almadan önce iyi araştırmanızı tavsiye ederim. Daha fazla özellik isterseniz Extrem 5000 de bakabilirsinizi yada vuo nunda düşük modeli mevcuttur.

savass
22-05-2012, 12:34
slmlar bugun üye oldum ...

bugun bi tane medialink fta premium aldim ama server bilgilerini bi türlü giremedim yardimci olabilecek varsa cok makbule gecer simdiden tskler

Baldemir
23-05-2012, 00:35
Atlanta HD BOX ilgili youtube videoları 1.mesaja eklenmiştir.Cıhazı tanımak ve satın almak isteyenler için bu konuyu incelemeleri tavsiye ederim

:45: Only the registered members can see the link :45:

muslum-baba
23-05-2012, 00:38
:45: Atlanta HD BOX ilgili youtube videoları 1.mesaja eklenmiştir.Cıhazı tanımak ve satın almak isteyenler için bu konuyu incelemeleri tavsiye ederim

teşekürler dostum eline saglık....

zerolove
20-07-2012, 11:00
Benim öğrenmek istediğim Cccam ve iptv arasındaki fark nedir. Yumatu HD buyuk kasa ile sorunsuz Cccam izliyorum iptv bundan farklimi iptv icin atlanta tuslu şart mı yumatu bu ısı görür mü? Teşekkürler

Baldemir
20-07-2012, 12:31
Benim öğrenmek istediğim Cccam ve iptv arasındaki fark nedir. Yumatu HD buyuk kasa ile sorunsuz Cccam izliyorum iptv bundan farklimi iptv icin atlanta tuslu şart mı yumatu bu ısı görür mü? Teşekkürler

Bir atlanta hd box kullanıcısı olarak cevap vereyim iptv de atlantada çok stabil çalışmıyor sorunlar meydana geliyor 6.yazılımdan beri düzelmedi karar sizin.