PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Takım'da VOlkan REZALETİ !

zekı62
28-05-2012, 12:26
milli takımın teknik kadrosu nerede?. diye soruyorlar !

-teleferiğe benzeyen, 'flying fox' denilen eğlence aracında

- bazı ağalarda otelde ..

A Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel, Avusturya kampında Habertürk Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Sınırı aşan Volkan, Danacı'ya "Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek hakaret etti

Only the registered members can see the link
Milli Takım'ın Fenerbahçeli file bekçisi Volkan Demirel, Avusturya kampında futbolcuları dağdan "flying fox" yaparak atlarlarken görüntülemek isteyen Habertürk Foto Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Danacı'ya önce "Ne ters ters bakıyorsun?" diyen Volkan Demirel, Vedat Danacı'dan "Sana neden ters bakayım?" yanıtını alınca "Çekmeyin demedim mi? İnsanlığı bilmiyorsunuz, hayvanlığı da bilmiyorsunuz. Seni yazdım oğlum lan bir kenara... Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek saldırdı.

CANER DE OLAYIN İÇİNDE!

Abdullah Avcı'nın yardımcısı Tayfun Korkut'un araya girerek tutmaya çalıştığı Volkan Demirel, milli formaya yakışmayacak davranışlarını sürdürdü. Bu esnada olayı görüntüleyen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Oğuz Yörük'e de yine milli oyunculardan Caner Erkin "Sil o fotoğrafları lan" diye çıkıştı. Oğuz Yörük ise "Niye sileyim" diyerek karşı çıktı.

"SENİ YAZDIM LAN!"
Yaşanan olaylar Tayfun Korkut'un sağduyulu yaklaşımı sayesinde yatıştırılırken, gazetecilerin olay yerinden ayrılmasıyla son buldu. Volkan Demirel ise Vedat Danacı'nın arkasından "Seni yazdım lan" diye bağırmaya devak etti.

FLYING FOX NEDİR: Saatte 130 km hızla 143 metre yükseklikten, 1.6 kilometre mesafeyi bir tele bağlı olarak uçar pozisyonda geçerek yapılan bir adrenalin sporu.

sizin ne işiniz var burda ne adrenali arkadaş KAMTA HAZIRLAn

VOLKAN DEMİREL'DEN AÇIKLAMA

Tecrübeli file bekçisi Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, foto muhabirin kendisini tahrik ettiğini söyledi.

--SEN beni çek onları çek me yok ya sen kimsin ki onlara emir veriyonn..

GAZETECİLER GÖREVİNİ YAPIYOR,GAZETECİNİN GÖREVİ MİLLİ TAKIM HAKKINDA BİLGİ VERMEK.GAZETECİ ARKADAŞTA FLYİNG FOX MİLLİ TAKIM OYUNCULARININ HABERİNİ YAPIYOR:8[1]::8[1]::8[1]:

zekı62
28-05-2012, 12:38

PAHALI OYUNCAKLARLA sill LANNN diyemiyorlar

veeeee Only the registered members can see the link[1]:

medcezir75
28-05-2012, 12:41
:yell:
Ne olacak emre'nin kankileri, bu nasıl bir insanlıktır, anlayamıyorum, ekmeğinin derdindeki gazeteciye. Aslında bu recep ivedik klonlarını milli takıma almayacaksın, ibret-i alem için...

Hilmi
28-05-2012, 12:45
Bana habertürk demeyin PKK köpeklerinin ele başlarıyla oturup yemek yiyen o şerefsiz habertürk yöneticileri ve gazetecilerinden nefret ediyorum...

zekı62
28-05-2012, 12:48
Bana habertürk demeyin PKK köpeklerinin ele başlarıyla oturup yemek yiyen o şerefsiz habertürk yöneticileri ve gazetecilerinden nefret ediyorum...
:45:
Milli Takım'da kavga
mahmut burak bürkük salzburg - zaman spor bunlarda orda usta

zekı62
28-05-2012, 12:54
'Herkes haddini bilecek!'
TSYD'den Volkan Demirel ve Caner Erkin'e sert tepki!:present:

Hilmi
28-05-2012, 12:56
:yell:
Ne olacak emre'nin kankileri, bu nasıl bir insanlıktır, anlayamıyorum, ekmeğinin derdindeki gazeteciye. Aslında bu recep ivedik klonlarını milli takıma almayacaksın, ibret-i alem için...

Loran Ultraslan tarafından ölümle tehdit edildiğinde, Fatih Terim ve Ali Dürüst tarafından her türlü hakaret ve işini bırakmak (KOVDURMAK) boyutuna gelen davranışlar sergilediğinde aklınız, ahlaki anlayışınız neredeydi?
Önce siz kendi yaptıklarınaza bakın...:rtfm:

ferman
28-05-2012, 13:06
muhabirin orda ne işi var kardeşim oda fotoları cekmesin kimsenin özel hayatı kalmamış bu nasıl bir zaman

ozibo
28-05-2012, 13:10
Loran Ultraslan tarafından ölümle tehdit edildiğinde, Fatih Terim ve Ali Dürüst tarafından her türlü hakaret ve işini bırakmak (KOVDURMAK) boyutuna gelen davranışlar sergilediğinde aklınız, ahlaki anlayışınız neredeydi?
Önce siz kendi yaptıklarınaza bakın...:rtfm:

sen şimdi loran olayı ile bu olayı aynı kefeye mi koyuyorsun yani.eğer öyle yapıyorsan seninle tartışacak bir konum yok.loran bir gazeteci veya spor yazarı olduğunu unutmuş ve bir amigo rolüne soyunmuştu tt arena da yanlış hatırlamıyorsam.bu olayda ise gazeteci milli takım kampına gitmiş milli takımı izlemekle görevlendirilmiş ve haliyle fotoğraf ta çekecek görüntü de alacak bunun için de volkan veya caner den izin almıyacak pek tabii ki orada milli takım sorumluları var.volkan ve caner hangi hakla kendilerini milli takım sorumlularının üzerinde görüyor onu bilmiyorum ama ben milli takım sorumlusu olsam volkan ve caner i hemen türkiye ye geri gönderirdim.

Hilmi
28-05-2012, 13:24
sen şimdi loran olayı ile bu olayı aynı kefeye mi koyuyorsun yani.eğer öyle yapıyorsan seninle tartışacak bir konum yok.loran bir gazeteci veya spor yazarı olduğunu unutmuş ve bir amigo rolüne soyunmuştu tt arena da yanlış hatırlamıyorsam.bu olayda ise gazeteci milli takım kampına gitmiş milli takımı izlemekle görevlendirilmiş ve haliyle fotoğraf ta çekecek görüntü de alacak bunun için de volkan veya caner den izin almıyacak pek tabii ki orada milli takım sorumluları var.volkan ve caner hangi hakla kendilerini milli takım sorumlularının üzerinde görüyor onu bilmiyorum ama ben milli takım sorumlusu olsam volkan ve caner i hemen türkiye ye geri gönderirdim.

Eğer bu konuya bu şekilde devam edersek bu iş çok uzar...

Volkanın açıklamaları:

Bugüne Kadar Düzgün İşini Yapan Kimseye Saygısızlık Yapmadım. Ancak Ben de Aynı Saygıyı Karşı Taraftan Bekliyorum...

Bugün Tatsız Bir Olay Yaşandı... Gazeteci Bir Arkadaş İzin Günümüzde Fotoğraf Çekiyordu...

Takım Arkadaşlarım Söylemesi İle Bende Arkadaştan Beni Çekebileceğini Onların İstemedigini Söyledim..

Dilediği Gibi Başta Çekebileceğini Sonra Rahatça Hareket Edebilmemiz İçin Çekmemesini Rica Ettim...

Gazeteci Arkadaş Diğer Gazetecilere Haber Verdi ve Kalabalık Oldular. Daha Sonra "Çekmek Nasıl Olur Gör" Der Gibi Tahrik Etti Kendisi..

Dileyen İstediği Gibi Algılayıp Yorumlayabilir.. Olay Tamamen Böyle Yaşanmıştır...

Bana Birisi Saygısızlık Yapmadığı Sürece Ben Kimseye Saygısızlık Yapmam...

MUTAF
28-05-2012, 13:32
en başta olayın başlangıcına bakmak lazım. ama olaya hiç bakmadan içinde volkan olması kimseyi şaşırtmıyor..

ferman
28-05-2012, 13:40
konuyu dagıtıp fanatikleştiryorsunuz

zekı62
28-05-2012, 13:52
Eğer bu konuya bu şekilde devam edersek bu iş çok uzar...

Volkanın açıklamaları:

Bugüne Kadar Düzgün İşini Yapan Kimseye Saygısızlık Yapmadım. Ancak Ben de Aynı Saygıyı Karşı Taraftan Bekliyorum...

Bugün Tatsız Bir Olay Yaşandı... Gazeteci Bir Arkadaş İzin Günümüzde Fotoğraf Çekiyordu...

Takım Arkadaşlarım Söylemesi İle Bende Arkadaştan Beni Çekebileceğini Onların İstemedigini Söyledim..

Dilediği Gibi Başta Çekebileceğini Sonra Rahatça Hareket Edebilmemiz İçin Çekmemesini Rica Ettim...

Gazeteci Arkadaş Diğer Gazetecilere Haber Verdi ve Kalabalık Oldular. Daha Sonra "Çekmek Nasıl Olur Gör" Der Gibi Tahrik Etti Kendisi..

Dileyen İstediği Gibi Algılayıp Yorumlayabilir.. Olay Tamamen Böyle Yaşanmıştır...

Bana Birisi Saygısızlık Yapmadığı Sürece Ben Kimseye Saygısızlık Yapmam...

usta sen inandınmı bu laflara ; sadece onu niye çeksin ki adam,:nono:

orada kaç tane adam var burada belki biri düşecek biri korkacak bir görüntü çekecek de onu niye çeksin laf mı yani bu

ŞRARSKOZ
28-05-2012, 14:08
cılkı cıkmış bu işlerin bu takımdanda bir şey beklemeyin bunların işleri güçlleri para para
para vermen kaç kişi kalı yo takımda

Hilmi
28-05-2012, 14:11
usta sen inandınmı bu laflara ; sadece onu niye çeksin ki adam,:nono:

orada kaç tane adam var burada belki biri düşecek biri korkacak bir görüntü çekecek de onu niye çeksin laf mı yani bu

Zeki üstad ben Fenerbahceliyim ben tarafım umarım anlatabilmişimdir..:nod:Saygılar

osmann
28-05-2012, 15:24
evinden aldırırım ne demek yahu? anlamadım... evinden aldırarak (ki evinden adam alınması için bir servis mi, organizasyonmu var, oda ayrı muamma.) ne yapmak istiyor adama? mafia usulü bişeymi diye düşünmeden edemiyor insan.
adam orada zaten, karşında orada konuş anlaş. yaygaraya, kavgaya ne gerek var...yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda. millet üç kuruş para ile ailesini geçindirme telaşında, bunlarda kapris telaşında...
yakışmamış futbolculara... (tabi gazeteci düzgün bir uslup kullanmışmı kullanmamışmı bilmiyorum)
selametle...

ferman
28-05-2012, 16:54
osmann kardeşim bence son noktayı koymuş özeti bu (tabi gazeteci düzgün bir uslup kullanmışmı kullanmamışmı bilmiyorum)

MUTAF
28-05-2012, 19:45
gazetecinin konusmaları ve ilk olayın nasıl basladıgı haberde yok
sadece volkanın ''seni evinden aldıracağım'' demesi haber olmuş.

acaba neden bu tehtitvari cümleyi kurmuş. hepte volkanla emremi çıkıyor bu olaylarda..
tesaduf tesadufte hepsimi tesaduf..

umut55
28-05-2012, 20:26
her ne olursa olsun milli bir futbolcunun böyle kabadayı söylemlerde bulunması terbiyesizliktir...bence volkan milli takımdan atılmalıdır...

ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim

M.K.ATATÜRK

nurettin01
28-05-2012, 20:45
yahu bu ve bunun gibi adamlar yüzünden futboldan soğudum.yeter artık nerede bir olay olsa bu adamlar orada artık sıktılar.

serhat15
28-05-2012, 22:42
İnsalalra hakettiklerinden kat kat fazla milyon milyon eurolar verirseniz olacağı budur haliyle herkse lan lun çekerler çünkü ayaklar yere basmıyor

beydemir
29-05-2012, 02:10
konuyu dagıtıp fanatikleştiryorsunuz
evet doğru bir tesbit. yanlış nereden gelirse yanlıştır.volkan bir yanlış yapmışsa bu yanlıştır.bunun GS. veya FB si olmaz. bizimkiler yaparsa haklıdır sizinkiler yaparsa haksızdır olmaz rezalet her yerde her zaman rezalettir. terbiyesizlik her yerde terbiyesizliktir.terbiyesizliğe arka çıkmakta terbiyesizliğe ortak olmaktır.

beydemir
29-05-2012, 02:24
Volkan değil TFF özür diledi

Milli Takım’daki bu olay çok çirkin Olayın ardından Volkan Demirel, kişisel twitter hesabından “Arkadaş bizi tahrik etti. Bana saygısızlık yapılmadığı sürece, kimseye saygısızlık yapmam” diye yazmıştı.
Dün ise herkes özellikle Vedat Danacı’ya ağır sözler sarfeden Volkan Demirel’den özür bekliyordu. Ancak, milli file bekçisinin yerine TFF Milli Takımlar Sorumlu Yöneticisi Selim Koray açıklama yaptı. Koray, Volkan Demirel’in medya mensuplarıyla yaşadığı diyaloğun çirkin olduğunu belirterek şunları söyledi:
Kendilerine çeki düzen vermeliler
“TFF olarak medya mensubu arkadaşlarımdan özür diliyorum. Futbolcularımızın kendilerine çeki düzen vermesi gerekir. Kendisi ile konuşmadım ama konuşacağım ve rapor isteyeceğim. Milli futbolcunun bu tarz davranış içinde bulunmaması gerekirdi. Çok üzüldüm. Bizim olduğumuz yerde olay çıkıyor. Yazık. Türk futbolcusu Avrupalı meslektaşları gibi hakemle, rakip takım oyuncularıyla, medya mensuplarıyla nasıl diyaloğa girmesi gerektiği yönünde eğitilmeli. Türk futbolunun alt yapısını güçlendirmek gerekiyor. Bunu da zamanla gerçekleştireceğiz. Kampta arkadaşlığın iyi olduğu bir ortamın bozulması bizleri de mutlu etmedi.”

eroll
29-05-2012, 06:54
Objektif bakmak konuya açıklık getirecek kanısındayım FB ye de bu kadar yüklenmenin doğru olmadığı kanısındayım..Oyuncuları karalamakla bir vere varamayız onlar da insan...Şimdi 2 oyuncu Fenerli,bu da bir gerilimli bir olay doğuruyor..Şike olayı,şampiyonluk olayı gibi bazı olayların bu oyuncuları hırpaladığını düşünüyorum...Milli bir vazifedeler,motivasyonları yüksek olması gerekir...

ts6171
29-05-2012, 08:52
yaptıkları iş dolasıyla basın tarafından takip edilmeri resim çekilmeleri doğaldır sanatçıların da başına aynı şekilde olaylar geliyor amaaa onlara Seni evinden aldıracağım lan g.t" deme hakkını vermez

aliharbiye
29-05-2012, 11:19
kesinlikle tam bir rezalet. bide utanmadan muhabire trip yapıyorsun diye. asıl trip yapan volkanın ta kendisi, muhabir ağzını bile açmadı, ne varki bu lafta şimdi ,sana neden tuhaf bakıyım, neyse allah akıl fikir versin.

ferman
29-05-2012, 11:30
herkesi sukünete davet ediyorum bu işi fazla abartınız kendinizi onun yerine koyun ondan sonra yazın bunu okadar abrmanın bi anlamı yok herkesin bir özeli var senin özeline kimse girerse sen ne yaparsın olay oldugu mevkide yanındaymıdınız böyle infaz eder gibi sucluyorsunuz herkese selamlar

yargıç_1
29-05-2012, 12:55
ya adamlar bizlerin hayal bile edemeyeceği bi hayat yaşıyor onlar için tartışıp kırıcı sözler söylüyorsunuz hiç gerek yok bi taraf haber peşinde diğer taraf pirim peşinde

ozibo
29-05-2012, 18:56
herkesi sukünete davet ediyorum bu işi fazla abartınız kendinizi onun yerine koyun ondan sonra yazın bunu okadar abrmanın bi anlamı yok herkesin bir özeli var senin özeline kimse girerse sen ne yaparsın olay oldugu mevkide yanındaymıdınız böyle infaz eder gibi sucluyorsunuz herkese selamlar

ne özeliymiş anlayamadım.milli takım kampında olan bir futbolcunun özeli olmaz arkadaşım.orası milli takım kampı ve orada olan biten den her t.c. vatandaşının haberdar olma hakkı vardır.bu olay milli takım kampında değil de normal bir günde olsaydı o zaman özel hayatı anlarım.

ferman
29-05-2012, 19:42
ne özeliymiş anlayamadım.milli takım kampında olan bir futbolcunun özeli olmaz arkadaşım.orası milli takım kampı ve orada olan biten den her t.c. vatandaşının haberdar olma hakkı vardır.bu olay milli takım kampında değil de normal bir günde olsaydı o zaman özel hayatı anlarım.

ne yapmamız lazım gidelim kaleci volkanı linç edelim adam yapmış birkere ne yapmamızı önerirsiniz

draculu45
30-05-2012, 00:44

asilik bunlar için gazeteci işin ve ekmek peşinde o görevini yapacak sizler gibi futbolcular bu basın sayesinde pirim yapıyorsunuz yoksa hiç kimse sizi ne tanır nede bilir sen sırtında milli formayı taşıyorsan haddini bileceksin arkada yüzlerce gecler var bu forma için canını verecek basın herzaman hürdür hürkalacak futbolcular bunların sayesinde para kazanıyorlar iş burada milli takım sorumlularınada düşüyor eğer böyle olayları ört bas vede cezasız bırakırsa bunun arkası gelmez gelecek nesilede kötü örnek olurlar
herkes haddini bilecek o forma kolay kazanılmıyor

kalın selametle