PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakan Mİllİ Takimi Birakiyor!.......

antigs28
08-09-2006, 13:54
G.Saray ve milli takımdaki başarılarıyla, Türk futbol tarihinin adını altın harflerle yazdıran Hakan Şükür'ün milli takımı bırakma kararı aldığı iddia edildi. Kral iddialara şu yanıtı verdi:Only the registered members can see the link
Radyospor'da yer alan habere göre; Malta maçında 114’üncü kez milli formayı giyen ve bu alandaki rekoru elinde bulunduran, attığı 46 golle milli takım için en fazla gol atan Hakan Şükür "çok yorulduğunu" belirterek, milli takıma veda edeceğini açıkladı.
Malta maçı sonrası Türkiye’ye dönüşte kararını uçakta Radyospor program yapımcısı Yalçın Dümer’e açıklayan Hakan Şükür, "Fatih Terim’le görüşerek kararımı vereceğim. Tarihi onunla birlikte belirleyeceğiz. Ancak ben hemen milli takımı bırakmak istiyorum" dedi.
Birlikte yolculuk yaptığı Tümer Metin’e de kararını açıklayan Hakan Şükür, Fenerbahçeli futbolcunun tepkisiyle karşılaştı. Tümer Metin Hakan Şükür’e "şimdi bırakama, bırakmada nerden çıktı", Hakan Şükür, "Çok yoruldum ve doğacak çocuğuma zaman ayırmak istiyorum." şeklinde cevap verdi.
"BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

Malta karşısında Milli Takım'ın en iyilerinden biri, değişim süreci sonrasında bayrağı gençlere devredecek isimler arasında olan Hakan Şükür, hakkında çıkan 'Bırakıyor' haberlerini yalanladı. 35 yaşındaki Şükür, milli takımda sahaya ilk onbirde çıkmış, oynadığı 86 dakikada da atılan iki golün hazırlayıcısı olarak gençlere taş çıkartmıştı. Ancak dün akşam saatlerinde dönüş uçağında milli takımı bıraktığını söylediği iddia edilen Hakan Şükür, haberleri kesin bir dille yalanlayarak şu açıklamayı yaptı: "Seçilmediğim dönemlerde milli takımı tamamen bırakmayı düşündüm. Ancak şu an bu yönde bir fikrim yok. Kendi takımımda oynuyor ve fizikgücüm yerindeyken milli formayı giymeye devam edeceğim."

SABAH

hüseyin
09-09-2006, 23:17
bir santrafor eyer üç yıldır milli takımda gol atamıyorsa onun satraforluğu ve golcülüğü tartışılmalı,eleştirilmeli.fakat bu türkiyede yapılmıyor,yapılmıyor çünki siz hakan şükürsünüz 7 sülalenize yetecek paranız var(kendi açıklaması).böyle bir servete sahip futbolcuyu eleştirmek türkiyede her medya veya basın mensubunun yapacağı iş değil,köşebaşındaki yazılı ve görsel spor müdürlerine,köşe yazarlarına vereceğin yağlama yıkama payıyla her haftanın sonunda tv spor proğlamlarında ve gazete sayfalarında eleştiriden eser göremezsin.hakan şükür ve perde arkasında işin organizatörü bay aile fertlerinin bu işte nekadar etkili olduklarını,h.şükürün fiyaskoyla biten avrupa macerasından sonra giderken kazık attığı galatasaraya dönerken,o zaman takımın teknik direktörü olan fatih terim ve galatasaraylı bazı yöneticilerle hakanın babası ve kardeşiyle yaşanan karşılıklı polomiklerde ağıza alınmayacak sözlerin söylendiği tv ekranlarına yansıyan bu tartışmaları özellikle dikkatli galatasaraylı arkadaşlar hatırlıyacaktır,haftalar süren bu patırtı ve gürültünün nedeni avrupada üç takımda beş maç hoynayıp boşta kalan basketboldan devşirme bu ite kaka zorla galatasaray gibi bir takımda futbolcu eteketi yapıştırılmış adamı tekrar galatasay çiftliğinde sağlıklı yaşam ve beden egitimi için bir kıçlık yer açmak..şuan o yeri ardına kadarda açık zaten..galatasarayı o ne zaman isterse o zaman bırakır,bu milli takım içinde geçerli çünki onu kadroya ersun yenal geçen dönem milli takıma almadığı için <şükür>diyen maaşlı spor müdürlerinin(özellikle serhat ulueren star)haftalarca süren karalama kampanyası sonucu yenalı görevinden ettiler,o dönem milli takımı bırakacağım hatta futbolu bırakmayı düşünüyorum diyen torinolu ..... arkadaş bugün yine aynı şeyleri yumurtlayıp aklınca nabız yokluyor..torinolu arkadaşım gs'yı boş vakitlerini değerlendirmek için kullanıyorsun bari milli takımı egonu tatmin etmek için kullanma ayıptır senin yerine gelecek gençlere günahtır,sen avrupadan döndüğünden beri galatasarayı seyredemez oldum benim hastası olduğum tanjulu prakazili koseçkili sandırslı duran fakat oturduğu yerde gol atan jardelli galatasaraydan soğuttun,basındaki yalakaların sayesinde yıllarca galatasarayı tepe tepe kullandın..yeter artık kardeşim çekgitte yeni yüzler gelsin..