PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dreambox a birden fazla server girmek nasıl yapılır?

hayretmayret
03-06-2012, 10:37
arkadaşlar elimde birden fazla dreambox serveri var serverleri etc/ cfg klasörüne kopyalıyorum mesela

C: xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx user1 passs 1
C: xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx user2 passs 2
C: xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx user3 passs 3

şu şekilde ekliyorum ama cihazda sadece bir tanesi görülüyor o da en baştakini görüyor hepsinin görülmesi için ne yapılması lazım ?

Volkan
03-06-2012, 10:44
arkadaşlar elimde birden fazla dreambox serveri var serverleri etc/ cfg klasörüne kopyalıyorum mesela

C: xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx user1 passs 1
C: xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx user2 passs 2
C: xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx user3 passs 3

şu şekilde ekliyorum ama cihazda sadece bir tanesi görülüyor o da en baştakini görüyor hepsinin görülmesi için ne yapılması lazım ?

Birden fazla cfg satırını aşlt alta cfg dosyasına atarsan hepsini görür. Cihaz o an hangisinde gerekli ve kesintisiz data alıyorsa onu secer. Sen bunu infoda ayrıntılı olarak göremezsin.

Ama ben secmeli olarak kullanıcam dersen cccam swıch plugınsını kullanabilirsin aşağıdaki linkte mevcut.

Only the registered members can see the link

hayretmayret
03-06-2012, 14:36
aynen cccam swishi kurdum 5 tane server ekledim ccCAM CFG YE cihaz yine bir tane görüyor .. sarı tuştan seçtikten sonra 5 tane ccam 0 1 2 3 4 5 geliyor sonra ne yapmam lazım?