PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atatürk öldürüldü.Türkiye'yi derinden sarsacak iddia!

zekı62
09-06-2012, 18:06
Only the registered members can see the link

Mustafa Kemal Atatürk'e ait bu fotoğraflar ünlü işadamı ve koleksiyoncu Muhammet Yüksel'in arşivinden... Atatürk'ün vefatının hemen ardından çekilen fotoğraflar tartışma konusu olurken, fotoğrafların sahibi Ankaralı işadamı ve koleksiyoncu Muhammed Yüksel ' Elimde Atatürk 'ün kafatasının açıldığı değil, vücudunun açıldığı fotoğrafları var. Atatürk'ü hiç kimse bu şekilde hatırlamasın diye bu fotoğrafları yayınlamadım. ' dedi.
:49:

ÖLÜM RAPORU NEDEN YAYINLANMADI?

Atatürk'ün ölüm raporunun yayınlanmadığına dikkat çeken Yüksel 'Şunu tartışmanız gerekli. Atatürk'ün otopsi raporu neden yayınlanmadı? Doktorların açıklamalarını okuyorum: Biz kan almaya bile cesaret edemedik. 1938'de bütün dünyada otopsi yapılıyordu. Ve neden öldüğü açıklanıyordu. Ama Atatürk'ün ölüm raporu yayınlanmıyor. Bir rapor var mı ölümüyle ilgili? Siroz'a bağlı kalp durması diyorlar ama kan örneği yok. Kan almaya cesaret bile edemedik diyor Doktorlar. ' diye konuştu.

Atatürk'ün vefatının hemen ardından yayınlanan bir fotoğraf ise TFF 34. dönem başkanı Kemal Ulusu'yu şaşkına çevirdi. Atatürk'ün ölümünün ardından Atatürk'le birlikte çektirdiği fotoğrafta babasını gören Kemal Ulusu canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

34. dönem TFF Başkanı Kemal Ulusu ise tam anlamıyla bir şok yaşadı. Babasının daha önce hiç görmediği bir fotoğrafı karşısında gören Kemal Ulusu şaşkınlığını gizleyemedi. 'Allah Allah ' diyerek şaşkınlığını belirten Ulusu, babasının elinde bir çok fotoğrafı elinde olduğunu ifade ederek 'Maalesef bu fotoğraflar bende yok, ilk kez görüyorum ' dedi.

OTOPSİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLAMADIM ÇÜNKÜ...

Atatürk'ün otopsi yapılırken çekilmiş fotoğraflarını bugüne kadar neden yayınlamadığına da açıklık getiren Yüksel 'Otopsi Dolmabahçe'deki evinde folyo üzerine yatırılmış. Bunların negatifleri elimde. Gelip görebilirsiniz. Ben Atatürk fotoğrafları koleksiyoncusuyum ve iyi de bir Atatürkçüyüm. Bugüne kadar açıklamadım çünkü bu fotoğraflar çocuklara kötü örnek olmasın, çocuklar bunu görmesin diye yayınlamadım. Çünkü çok üzücü fotoğraflar. Atatürk'ü hiç kimse bu şekilde hatırlamasın diye yayınlamadım. ' ifadelerini kullandı.

malcolm58
09-06-2012, 19:20
Asıl soru şu anda neden açıkladığı....?
ve aşağıdaki alıntıyı farklı okursak onun cevabı da çıkıyor...

Bugüne kadar açıklamadım çünkü bu fotoğraflar çocuklara kötü örnek olmasın, çocuklar bunu görmesin diye yayınlamadım. Çünkü çok üzücü fotoğraflar. Atatürk'ü hiç kimse bu şekilde hatırlamasın diye yayınlamadım. ' ifadelerini kullandı.

aliharbiye
09-06-2012, 20:20
bedeni ölmüş olabilir ama doğruluğu zihniyheti, cumhuritçiliği. laikliyi kısacası kendisi ve ilkeleri hep yaşayacaktır ruhu şad olsun mekanı cennet olsun, onun gibilerine çok ihtaycımız var, şimi birbirimize tam kenetlenmenin zamanı onu ve onun ilkelerini hiç bir allahın kulu içimden atıp sökemez o bir lider o bir gerçek lider. saygılarımla aliharbiye.

atakurtul
09-06-2012, 21:14
bedeni ölmüş olabilir ama doğruluğu zihniyheti, cumhuritçiliği. laikliyi kısacası kendisi ve ilkeleri hep yaşayacaktır ruhu şad olsun mekanı cennet olsun, onun gibilerine çok ihtaycımız var, şimi birbirimize tam kenetlenmenin zamanı onu ve onun ilkelerini hiç bir allahın kulu içimden atıp sökemez o bir lider o bir gerçek lider. saygılarımla aliharbiye.

Eline sağlık.

kanberoğlu
10-06-2012, 01:51

Değerli kardeşim size katılıyorum. Umarım herşey geç olmadan uyanılır ve doğru yol bulunur. saygı ile.