PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TNT Kapanıyor FLAŞ Gelişme

Editor
14-06-2012, 10:38
TNT'den canlı yayın sürüyor. Amerikalı yönetici Rany Radd'in bu sabah bütün çalışanları topladığı toplantıdan ilk bilgileri aktarmıştık. O toplantıdan az önce bütün medyayayı sarsacak şok karar çıktı. Yılın bombasını Medyatava açıklıyor...

Amerikalı yönetici Rany Radd, çalışanlara yönelik yaptığı açıklamada TNT'nin kapatılacağını söyledi. TNT'nin Türkiye'deki performasından memnun olmadıklarını açıklayan Redd, çalışanlara 8 ay boyunca maaşların ödeneceğini açıkladı.

Bu karar sonrasında tamamı işten çıkarılacak olan TNT çalışanları büyük bir şok yaşadı. Time Warner'a bağlı olan TNT, 3 Mart 2008'de yayına başlamış. Efe Önbilgin'in kurup yönettiği kanal 4 yıllık performansı sonrasında bekleneni verememişti. Kanal 2011 yılını da büyük zararla kapatmıştı...

Medyatava TNT'de bu sabah 09.30'da başlayan tarihi toplantıyı 09.40'da böyle duyurmuştu.

Kaynak Only the registered members can see the link

Editor
14-06-2012, 10:41
İŞTE TURNER BROADCASTING’DEN TNT TÜRKİYE İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI:

Turner Broadcasting System Inc. (Turner) bugün itibariyle TNT Türkiye kanalına ilişkin iş faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. Kanal, yayın akışı değişikliği ile birlikte yeni bir bildirime kadar yayına devam edecek.

TNT Türkiye belirlenen iş planına göre performans ve büyüme göstermedi. Buna bağlı olarak, yapılan detaylı inceleme sonucunda dikkatle değerlendirilmiş bu karar alındı.

Türk medya sektörünün bazı en yetenekli ve yaratıcı insanlarından oluşan TNT Türkiye ekibine hizmetleri için minettarız. Bu zorlu süreçten etkilenen tüm çalışanlara azami desteği sağlayacağız.

Cartoon Network ve CNN Türk kanalları her zamanki faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Turner, Doğan TV ile 1999’da CNN Türk’ün kurulması ile başlayan uzun süreli ve değerli ilişkilerininin yanı sıra Türkiye’deki gelecek yatırımlarına olan bağlılığını sürdürüyor.

Admin
14-06-2012, 10:46
Türkiyenin bana göre populer kanalları arasında olmayı hak edecek bir kanalın başındaki kişiler yüzünden kapanması gercekten cok üzücü adamlar turkiye şartlarına göre kanal yaptılar ama başarılı olamadılar

digix21
14-06-2012, 11:19
maalesef kanallarımız işi izdivaç ve yarışmalarla götürmeye çalışıyorlar. kaliteli dizi,film ve belgesel hemen hemen hiç bir kanalda yok. dizi dediğimden kasıt aşk-meşk dizileri değil tabi..!

Editor
14-06-2012, 11:23
Malesef kanalların cok olması her yaşa her türe hitap eden kanalların olmasıda etken aslında mesela 90 lı yıllarda her kanalda çizgifilm-belgesel-yabancı diziler-spor-****** yayınlar hepsi tek kanal yayın akısında mevcuttu şimdi ise bu tür yayınlar birbirinden ayrılmış durumda

bykomedi
14-06-2012, 13:32
TNT sabah itibariyle reklamsız Cartoon Network çizgifilmleri yayınlamaya başladı.

Admin
14-06-2012, 14:35
TNT sabah itibariyle reklamsız Cartoon Network çizgifilmleri yayınlamaya başladı.
Evet benimde dikkatimi çekti surekli çizgi film yayınlıyor kanal politikası bu olmaması gerek tamam kapatabilirsin ama birden bire kanalı çocuk kanalına cevirmek yanlış

CCW
14-06-2012, 14:56
Degisim apacik ortada:

Only the registered members can see the link

Yok izdivacmis yok petekmis yok sifreymis. Mahvettiler kanali.

Ayrica Time Warner Inc. Cartoon Network ve CNN Türk kanallarini kapatmayacak.

Admin
14-06-2012, 15:54
Eskileri alıp kanalı ilerletecez zannettiler

*Mehmet ali erbil ile çarkıfelek hataydı (bu yarışmadan millet baktıydı)

-Petek dinçöz -volkan konak-hande ataizi-arım balım petegim programı -ilk başlarda iyi olan hayatın şifreler programının tuhaflaşıp konu bulamayınca sapıtması-fox a özenerek magazin programları yapması -arka sıradakiler gibi senaryo bütünlüğü kaybolmuş diziyi tnt ye kakalamaları-

-Bir kadın tanıdım,memoli,yıldız masalı,sahin cetesi vs gibi dizilerin vasat cıkması malesef kanalı bitirme noktasına getirmiş kaçınılmaz son olmuştur

TNT yi bile kurtlar vadisi kurtaramadı.

TNT de şu yapılabilirdi aslında ugur dundar stardan ayrılınca haber bölümüne getirebilirdi. Dunya liglerinden önemli maçlar yayın hakkı alabilirdi yeni sezon yabancı dizileri yayına sokabilirdi gunduz kusagında kaliteli turk ve tv de fenomen olmuş yerli dizileri koyabilirlerdi ama olmadı malesef hayırlısı olsun

Editor
14-06-2012, 16:09
Facebooktada bu yazıyor kendi sayfalarında
TNT Türkiye’nin şu anda var olan formatıyla yayın hayatına devam etmeyeceğini üzülerek bildiriyoruz. Bir sonraki duyuruya kadar geçici bir program akışı yayında olacak. Bugüne kadar kanalımızı takip ettiğiniz ve destek verdiğiniz için minettarız. Bizi izlediğiniz ve takip ettiğiniz için teşekkür ediyor, sevdiğiniz programları şu anda size sunamadığımız için özür diliyoruz.

osmann
14-06-2012, 16:19
acayip bişey şu medya dünyası... adamlarda finans yönünden sıkıntı yok. ama yinede zarar ettikleri için kapatıyorlar...
biz genelde iflas edenlerin kanal kapattıklarını duyardık.
bu adamlar böyle düşünmüyor (tnt ciler) "zarar ediyoruz biraz daha masrafla daha iyi kaliteli filmler programlar alalım da durumu düzeltelim" diye düşünmemişler yani. ben kurtlar vadisine oluk oluk para akıtıp bu kanala geçirince devamı gelir diye düşünmüştüm.
birde şeyde var; hani "zarar ediyoruz satalım-devredelim" de demiyorlar. kapatıyorlar. zarar tam yani.
batan geminin malları azda olsa bişeyler getirirdi yahuu...üç e beşe bakmayıp satsaydılar ya...
en azından personelin parasını çıkarırlardı...Selametle...

Admin
14-06-2012, 16:46
acayip bişey şu medya dünyası... adamlarda finans yönünden sıkıntı yok. ama yinede zarar ettikleri için kapatıyorlar...
biz genelde iflas edenlerin kanal kapattıklarını duyardık.
bu adamlar böyle düşünmüyor (tnt ciler) "zarar ediyoruz biraz daha masrafla daha iyi kaliteli filmler programlar alalım da durumu düzeltelim" diye düşünmemişler yani. ben kurtlar vadisine oluk oluk para akıtıp bu kanala geçirince devamı gelir diye düşünmüştüm.
birde şeyde var; hani "zarar ediyoruz satalım-devredelim" de demiyorlar. kapatıyorlar. zarar tam yani.
batan geminin malları azda olsa bişeyler getirirdi yahuu...üç e beşe bakmayıp satsaydılar ya...
en azından personelin parasını çıkarırlardı...Selametle...

Osman abi cok haklısın .Sanırım tnt yi aydın dogana devrettiler Su anda kanal d yonetimi tnt yi devralmış geçici yayın akısı ile yayına devam ediyor kısacası atv yi tnt nin sahibi aldı aydın doganda bu gruba % 50 ortak oldugu içinde starı satıp atv yi aldılar cunki atv kanal d nin en buyuk rakibi idi su anda izlenen en cok 2 kanal var bana göre kanal d ve atv showu saymıyorum sabahtan akşama bugun ne giysem var başkada bir halt yok

pencere77
14-06-2012, 19:47
hayırlısı olsun....

ducan06
15-06-2012, 00:01
Yeni alışmıştık TNT'ye.

Creed
15-06-2012, 00:16
Benim favori listemde olan kanaldı kurtlar vadisi-arka sıradakiler izdivac programlar hoşuma gidiyordu hafta sonları kemal sunal filmleride guzeldi bu zamana kadar yaptıkları yayın için teşekkur etmek lazım tnt ye sonucta evimize bedava girdi bedava izledik sayılır

malcolm58
15-06-2012, 00:43
Bu kanalı severdim... önceden yabancı sinema ağırlıklıydı

sonraları Türk sinemasına, ondan sonrada izdivaç programlarına kaydı.. ondan sonra eski tadı kalmadı.

serhat15
15-06-2012, 01:05
kötünün taklitleriyle ayakta kalmaya çalıştılar olmadı ..aslında memleketin şartarı onların içide basitti prime time kuşağında bir tane aşkmı memnu rezilliği gibi dizi koysaydılar kapanmazlardı

bykomedi
15-06-2012, 08:38
TNT kapandı, onun arkasından FOX, ANC TV, FLASH TV, YILDIZ TV vb. kapansa hiç te kötü olmaz! :45:

bykomedi
15-06-2012, 11:02
TNT ilk tanıtım...

7QKNSuUBOg4

yildo
15-06-2012, 15:00
reklamlar yuzunden pek film dizi baktigim yok bir kurtlar vadisi vardi oda gitti simdi

Admin
15-06-2012, 20:44
Bu adamlar kanalı kapatacaklarına satsalardı keşke 50-100 trilyon eder bu kanal starı 320 trilyona sattıydı aydın dogan bu kanalda 5 te biri ise 60 milyon ederdi entresan 0 tl ile satmaları

yalcinticaret
15-06-2012, 23:00
Bu adamlar kanalı kapatacaklarına satsalardı keşke 50-100 trilyon eder bu kanal starı 320 trilyona sattıydı aydın dogan bu kanalda 5 te biri ise 60 milyon ederdi entresan 0 tl ile satmaları

vardır serkan hocam bi bildikleri şirket battı borçlar silindi gibi ...

Admin
15-06-2012, 23:26
vardır serkan hocam bi bildikleri şirket battı borçlar silindi gibi ...
Hoca borclar silinmiyor adamlar 8 ay işsiz kalan elemanlarına maaş ödeyeceklermiş kanalı ben kapatıyorum diyip cekiliyorlar bu amerikalıları anlamak cok zor zamanında cem uzan dolandırdı abd li motorolayı şimdide dizi yapımcıları sunucular ve turkiyenin önde gelen müdürleri batrımış kanalı 1,5 yılda 300 milyon zarar dile kolay ya

Editor
26-06-2012, 15:02
Kanal reklamsız çizgi film ve tekrar yabancı filmler veriyor

MOKUR33
26-06-2012, 19:50
haber kanalları hariç,diğer uydulardaki yabancı kanallar en iyisi..reklam yok,birbirini evlendirme yayını yok :) show tv yi kapatsalar daha iyi olur.kadın desem kadın değil erkek desem erkek değil :D acayip insanlarla program yapıyorlar...

Editor
27-06-2012, 13:11
haber kanalları hariç,diğer uydulardaki yabancı kanallar en iyisi..reklam yok,birbirini evlendirme yayını yok :) show tv yi kapatsalar daha iyi olur.kadın desem kadın değil erkek desem erkek değil :D acayip insanlarla program yapıyorlar...

Sorma o adama gıcık kapıyorum adamda değil neyse bugun ney giysem adlı yarışmacıda sunucu sacma sapan program nerede o 90 lı yılların show tv si

kubilaysa
27-06-2012, 14:32
Degisim apacik ortada:

Only the registered members can see the link

Yok izdivacmis yok petekmis yok sifreymis. Mahvettiler kanali.

Ayrica Time Warner Inc. Cartoon Network ve CNN Türk kanallarini kapatmayacak.

ilk başlardaki gibi yayın yapsaylardı kanal ne 30.000.000dolar zarara ugrra nede kapanırdı en sonunda kanal d de yönetimdi kanalı izdivaç yerli sinemakoydular mağazin koydular. reyting getirmeyen maçları koydular kanalı zararra ugrattılar bu tarz politika yayın yapan kanallardan star atv shoow tvi fox (16 ulusal kanalın hepsi artrık benim gözümde sıfır hiç birini seyretmiyorum tnt kapansıniyi oluyor saçma tarz programlar koyarsan ç-seyirci çekemezsin. eskisi gibi film koycaktın nede çok açılmayacaktın kurtlar vadisine rekor ücret verirsnen çok zararda edersin güle güle . zaten aydın doğan hangi kanal zarar etse hemen satıyor yada yönetimden çekiliyor kanal d spor star cnntürk tnt deb yönetimden ayrıldı kanald spor ve starı sattı

kubilaysa
27-06-2012, 14:34
tnt kapanmış ve çizgi film yayınlıyor . kananlı kapatacağına ucuza sat .yada bir kayyum ata yönetsin sen yönetemezsen ver kanalıbirine kanlalı kiralat yada sat. kanalı kapatacanda eline ne geçicek ( tahminimce kanalı kapatıp kanalı aydın doğana vercek ekipmantlarını aydın doğanda şifreli kanal kuracak ) bunlar kanalı kapatıp başka isimle kanal kurup milleti şifrelikanal kurduk diye uyutup d smatda yenikanal açacaklar hepsi oyun

rene_gade
27-06-2012, 15:38
tnt hande ataizini bari yayınlasaydı ya ne bu surekli çizgifilm:)absurt bir film 7 kezfalan denk geldim satsınlar başka bir gruba bari boşa hamallık yapıyorlar