PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GM 20200 FTA İle ACİKO FTA CİHAZ yazılımları.

aliharbiye
11-09-2006, 20:07
Merhaba arkadaşlar forumumuzda gm ve aciko yazılımlarını editleyen başarılı eleman arkadaşlar gördüm ve öğrenmek istediğim şu GM 20200 FTa cihazın yazılımı ne çıkıyor nede CW yazılımlarıyla ilgilenen arkadaşlar var.Arkadaşlar sorun nedir niye bu cihaza CW yazılımı çıkmamaktadır tabii 4150 fta cihaza çıkması ve bu cihaza çıkmaması 20200 fta kullanan arkadaşların beyninde bir sürü soru işaretleri yatmaktadır,acaba elimizdeki GM 20200fta olan cihaza CW yazılımını editleme gibi hiç bir şanşımız yok gibimi?veya şöyle diyim acaba aciko FTA cihazın yazılımı gm20200'e göre editlenirse olmazmı ben şahsen aciko fta cihazın yazılımını 20200 gm cihaza yükledim ama olmadı cihaz açmadı bile tekrar eski yazılımı atıp öğlece bıraktım umarım en yakın bir zamanda yeni yazılımı çıkar saygılarımla aliharbiye.

®adakoglu
11-09-2006, 20:13
Goldmaster firması bu cihazlara CW yazılımı cıkarmadı.Ancak Goldmaster Jüpitech bordlu CI ve CIM serisi cihazlara AÇİko 4222CI ve 4225 CIM ve 5225 CIM CW yazılımı uymaktadır.Sizin cihazınıza AÇİko 4221 FTa yazılımı olur ama SES problemi oluyor.Bu sebebden dolayı yazılım yüklemenizi tavsiye etmiyoruz.

aliharbiye
12-09-2006, 15:18
Bilgi için teşekkürler..

aliharbiye
18-09-2006, 19:21
Arkadaşlar Ben şimdi 4221 akico yazılımını gm 20200 fta cihaza yükledim sorun çıkmadı cihaz açıldı emuyuda açtım sirius uydusunu arattım pg ve pb kanalları açmadı demekki yazılımda cw keyleri mevcut değil acaba sirius keylerini yazılımın içine koysak yanii yazılımı editlesek açmazmı kimi arkadaşlar bu yazılımla pg ve pb kanallarını izleyebildiklerini söylüyorlar acaba ne derce doğru teşekkürler.

Admin
18-09-2006, 20:33
Arkadaşlar Ben şimdi 4221 akico yazılımını gm 20200 fta cihaza yükledim sorun çıkmadı cihaz açıldı emuyuda açtım sirius uydusunu arattım pg ve pb kanalları açmadı demekki yazılımda cw keyleri mevcut değil acaba sirius keylerini yazılımın içine koysak yanii yazılımı editlesek açmazmı kimi arkadaşlar bu yazılımla pg ve pb kanallarını izleyebildiklerini söylüyorlar acaba ne derce doğru teşekkürler.

MENU 7777 yaptınızmı yazılımdan sonra:49:

®adakoglu
18-09-2006, 21:26

Yazılımı yükledikden sonra çihazda ses problemi yaşamadınız mı? Daha önce Yazılım yüklenen çihazlarda sesin bozuk hışırtılı çıkması gibi sorunlar karşılaşılmıştı.

aliharbiye
19-09-2006, 10:34
Arkadaşlar ilginiz için sonsuz teşekkürler evet seste bazı hışırtılar yaşadım ama bütün kanallarda değil bazı kanallarda oldu tabii scart scart kullanmıştım hüstler tv de açmadı diye eski gm yazılımını attım cihaza ....sadece... ve emuyuda açtım emuyu açmama rağmen hüstler tv açılmadı sanırım yazılımda keyler mevcut değil.