PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SD Mini Uydu Alıcısı Tavsiye

kadiryakan
03-07-2012, 15:00
Arkadaslar merhaba, ben salonumda ortak cati anteniyle hiremco x3 kullanmaktayim. Diger odalar icin yeni bir uydu sistemi kurdurdum. Mantolama bitince canak takilacak. Tek canak takdirdim sadece turksat icin. bir odada elimde olan next sx 2001 model receiVer kullanicam. mutfaktaki 37 ekran tv icin(ve daha sonra almayi dusundugun 22"lcd icin) Mini Sd bir uydu alici almayi dusunuyorum. hiremco x3 gibi usbden kanal listesi ekleyebilecegim, biss ***leri otomatik cozen(ntvspor,trt,star maclari icin) bir mini sd uydu alicisi ariyorum. Hiremco Mini ,Kamosonic KS-SR109, Kawai, Yumatu Mini Uydu alıcılarından birini almayı düşünüyorum. Kanallari surekli silinmeyen,fazla sorun cikarmayan, yaptığım kanal listesini sürekli yenilemek zorunda kalmayacağım, biss ***leri otomatik çözen, 60-70 tl arasi bir Mini SD bir uydu alicisi ariyorum. Tesekkurler.

Kamosonic KS-SR109 - 65 TL
Kamosonic KS-SR109 Mini Uydu Alıcı - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com (Only the registered members can see the link)

Kawai KW-6000B - 50 TL
Only the registered members can see the link***-cozme-altin-scart-uclu

Seoul Hiremco Minibox Bissli - 45 TL
Seoul Hiremco Minibox Bissli Minix Uydu Alıcısı | Seoul Uydu Alıcıları | Hizlial.com (Only the registered members can see the link)

YUMATU MINI UYDU ALICI - 27 TL
YUMATU MİNİX LCD MİNİ UYDU SİRUS+BİSS 26,50 TL GittiGidiyor'da 59502147 (Only the registered members can see the link)

MERSAT MINIBOX GOLD BISS+SIRUSLU MİNİ UYDU ALICI - 40 TL
MERSAT MINIBOX GOLD BISS+SIRUSLU MİNİ UYDU ALICI GittiGidiyor'da 59597987 (Only the registered members can see the link)

umut55
03-07-2012, 21:02
bence yumatu mini al fiyatta çok uygun ama ileride lcde içinde lazım olur dersen botech 207 hd al 185 tl civari hem hd hem de sd olarak kullanabilirsin

PowerVu
04-07-2012, 01:01
Şu zamanda SD uydu alıcısına para vermek bana pek mantıklı gelmiyor bence şartlat biraz daha zorlanıp HD bir uydu alıcısı alınmalıdır..! Hele hele Tv LCD yahut Plazma ise..!

gungor1976
04-07-2012, 13:33
bence yumatu mini al fiyatta çok uygun ama ileride lcde içinde lazım olur dersen botech 207 hd al 185 tl civari hem hd hem de sd olarak kullanabilirsin

Şu zamanda SD uydu alıcısına para vermek bana pek mantıklı gelmiyor bence şartlat biraz daha zorlanıp HD bir uydu alıcısı alınmalıdır..! Hele hele Tv LCD yahut Plazma ise..! Kesinlikle katılıyorum artık HD...

kadiryakan
04-07-2012, 13:46
mutfakta 37 ekran tüplü tv'de veya 22" lcd tv'de hd'yi ne yapayım arkadaşlar. Salonumdaki 42" lcd için ileride zaten hd alıcam ama şimdi ihtiyacım o değil. Mutfakta receiver koyacak yer yok zaten mutfakta hd'ye ihtiyaç yok o yüzden 40-50 tl'lik ürünlere bakıyorum.

Fronces
04-07-2012, 14:41
Undefined - Edited