PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cimbom Gerets'in ipini çekti mi?

muzo
14-09-2006, 10:30
Cimbom Gerets'in ipini çekti mi?
Medya GS'ın Teknik patronu Gerets'in ipini çekti. Bu sezon işler iyi gitmeyen Cimbom'da Gerets topun ağzında. Öyle ki Eric Gerets'in yerine gelebilecek isimler bile belli...

Lucescu
G.Saray'ın, Lucescu’yla görüşmelere başladığı, teklife sıcak bakan Rumen hocanın da, anlaşırsak, neden olmasın dediği öğrenildi
Polat devreye girdi
Geçtiğimiz sezonun son haftalarında Galatasaray’da 2. Başkanlık görevini üstlenip, şampiyonlukta kritik rol oynayan Adnan Polat’ın, Gerets’i takımın başında görmek istemediği ve kötü gidişatın devam etmesi halinde ‘B planı’nı devreye sokacağı öğrenildi. Daha önce Carrusca ve Okan Buruk gibi isimleri, Belçikalı hocanın onayını almadan transfer eden Polat’ın B planında ise, Cim Bom’u 2001-2002 sezonunda şampiyonluğa taşıyan Rumen teknik adam Mircea Lucescu’nun olduğu iddia edildi.

Luce dünden hazır!
Takımı şampiyon yaptıktan sonra, yeni başkan seçilen Özhan Canaydın tarafından görevine son verilen Luce, “Bir gün geri döneceğim ve Avrupa’da kaldığımız yerden devam edeceğiz” demişti. Halen Shakthar Donetsk’i çalıştıran Rumen hocanın Ukrayna’da mutlu olmadığı ve aldığı yüksek ücrete rağmen Galatasaray’ın teklifine sıcak baktığı, “Anlaşırsak, benim için problem yok. Devler Ligi’ndeki gidişata göre daha net konuşalım” cevabını verdiği kaydedildi.

FANATİK

Gerets topun ağzında-Cimbom'da Şampiyonlar Ligi'nde Bordeaux önünde alınan beraberlik moralleri iyice bozdu. Yönetim ve taraftar, üst üste gelen kötü sonuçların faturasını Gerets'e kesti. Belçikalı hocanın gönderilip Souness'ın getirilmesi tartışılıyor.
Kapıya yakın
Her karşılaşmaya farklı kadro çıkartan ve sistemini bir türlü oturtamayan Belçikalı çalıştırıcının, gönderileceği belirtiliyor.

Galatasaray'ın Süper Lig'de aldığı beraberlikleri Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne taşıması sinirlerin gerilmesine yol açtı. Uğranılan hayal kırıklığının sorumlusu olarak sarı-kırmızılı taraftarlar ve yönetim birleşerek teknik direktör Erik Gerets'i sorumlu tutarken, Belçikalı teknik adam her maç sahaya değişik onbirler sürmesi, orta saha kurgusunu sürekli değiştirmesi ve takımın sistemini bir türlü oturtamamakla eleştiriliyor.

STUMPF'LA KAPIŞTI
Ayhan'ı kulübeye mahkum eden Belçikalı hocanın, formayı adaletli dağıtmaması nedeniyle oyuncularla arasının açıldığı belirtilirken, yardımcısı Stumpf ile de tartıştığı öğrenildi. Yaşanan sorunlar nedeniyle yönetim ikiye bölündü. Bir grup Gerets'in gönderilip Souness'ın getirilmesini istiyor ve bunu yüksek sesle dile getiriyor. Bazıları ise şimdilik bekleme taraftarı.

FOTOMAÇ

ruzgarm
14-09-2006, 11:29
Gerets bu sene bir tuhaflık var Belçika milli takımla mı anlaşmış galiba gidecek de gitmeden takımı mahvedecek yakacak bu sene hayır gelmeyecek ondan sonra defolup gidecek ceplerinide dolduracak hep aynı senaryo malesef gelirken yalvar yakar bir sürü para ver gönderirkende kovarak ceplerini doldurarak gönder malesef bize özgü Türkiye futbol gerçeği

gs78
14-09-2006, 13:43
valla geretz gidermi bilemem ama cimbom için dünyadaki en ii hoca lucescu lucescu gelirse cimbomun kurtuluşu olur .

e®tan
14-09-2006, 13:49
Gerets i hemen böyle silmeyin adam geçen sene bizi adam akıllı tranfer bile yapamamasına rağmen fb gibi bir takım karşında şampiyon yaptı.O kadar az bir başarı değil bu.

ruzgarm
14-09-2006, 16:20
İLGİNÇ ESPİRİ

Erik Gerets, basında takımdan gönderilmek istendiği yönünde haberlerin çıkmaya başladığının ve bunun kendisini rahatsız edip etmediğinin sorulması üzerine espirili bir şekilde, ''Benim havalimanında yeterince arkadaşım var. Eğer Mircea Lucescu havalimanına inerse hemen bana bildirecekler'' cevabını verdi.

Takımda sık değişikliğe gittiği eleştirileri için, ''İdmanlarda kim hasta, kim sakat, kim formda diye biz görüyoruz. Öbür türlü hep aynı 18'i götürmek zorundasınız maçlara. Kim iyi durumdaysa onu kadroya alıyoruz'' derken, Okan ve Ayhan'ın kesilmesi konusunda da, ''Böyle çok derin analizleri sizlerle paylaşmam mümkün olmayacak ama nedenleri var. İdmanlarda en çok arzu eden, 'Ben oyanmak istiyorum' sinyalini verenler sahada oluyor'' diye konuştu.

Gerets BAsın Toplantısında Söylemiş Bu Sözleri...