PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AYASOFYA dünyanın 7 harikasından biri secilmeye aday

COEMAR
14-09-2006, 17:57
AYASOFYA dünyanın 7 harikasından biri secilmeye aday..online oy kullanımı basladı.!!!!
Hekes oy versin!!
Daha önce hatırladıgım kadarıyla online oy verilemiyordu,telefonla veriliyordu..her neyse artık online oylama var ama yapılması gereken birkac adım var..siteye 2 dk icinde üye olmak,emaile gelen onay kodunu girip oylayacagınız 7 adayı secmek oylama ciddi..adamlar böyle birsey yapmak zorunda kaldılar,yani dinamik IP'si olanlar ha bire nete girdiginde tekrar tekrar oy kullanamayacak..secilen 7 eser artık dünyanın 7 harikası olacak..bunun birsürü artısı var..1.si secilen adayın oldugu ülkede turist patlaması yasanacak..bu yüzden biraz duyarlı olalım..şimdi nasıl oylanacagını anlatıyorum: * Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) bura da 21 aday var..farklı farklı ülkelerden..Ayasofya Camii de gözüküyor (site aynı zamanda Türkce)..resimlerin üzerine tıkladıgınıza esele ilgili bilgi alacaksınız * Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) buda doldurulacak forum..ad,soyad vs. vs..hemen bu sayfanın altında Register ayzıyor,oraya tıkladıgınızda email adresinize onay kodu benzeri birsey gönderilecek..o kodu bir internet explorer sayfasında acın, 21 adaydan 7sini oylamanız istenecek..oradan sectiginiz 7 adayın kutucugunu tıklayıp Vote'ye tıklayarak oylayın.. yeterince acıklamaya calıstım,ben sahsen önem veriyorum..turist cekecek ülkelerin kapitalist ülkeler olmamasına dikkat etmeye calıstım..bu benim görüsüm.. Aya Sofya (M.S. 532 - 537) İstanbul, Türkiye Machu Picchu (1460-1470) Machu Picchu, Peru Giza Piramitleri (M.Ö. 2600 - 2500), Mısır Çin Seddi (M.Ö 220 ve M.S. 1368 - 1644) Çin Tac Mahal (M.S. 1630) Agra, Hindistan Chichen Itza piramidi (M.Ö. 800 öncesi) Yucatan Yarımadası, Meksika Neuschwanstein Şatosu (1869 -1884) Füssen, Almanya

CABBARİ
14-09-2006, 18:07
inşallah bence hakediyor...
en başından berdir yıllarca polemiği yapıldı ama bence şimdi en iyi adaylardan birisi inşallah seçilir..
sealmetle..

Nakkus
14-09-2006, 18:12
üye olup verdim oyumu hayırlısı olsun bakalım..

e®tan
14-09-2006, 19:01
Oy verilmiştir işallah seçilir...

muzo
14-09-2006, 19:03
İnşallah olurrrr