PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bilgisayarım açılırken şu hatayı veriyor

hallederiz
15-09-2006, 19:37
bilgisayarım açılırken şu hatayı veriyor
windows yerel saklanan profili yükleyemiyor ..................

windows yerel profili bulamıyor ve geçici............................................ .....

bunu düzeltmek için ne yapmalıyım

Özgür Erge
15-09-2006, 19:39
bbilgisayarın açılıyomu her şey yerindemi

laykın27
15-09-2006, 20:08

windows yerel profili bulamıyor ve geçici............................................ .....

yeniden format çekmen lazımm

OLDSMAN
15-09-2006, 22:22
Windows'un Orijinal mi acaba ?

yxsdf
15-09-2006, 22:41
Bilgisayarı güvenli kipte açıp Başlat / Çalıştır'a "sfc /scannow" yazarak sistem dosyalarını kontrol edebilirsin. Belki düzelir....
Kolay gelsin... :wave:

pckolok
17-09-2006, 15:19

Kardeş En Kısa Yolu Format Bence Ama Sanırsam Windows Dosyasında Eksik Veri Var O Yüzden Bu Hatayı Veriyor Olabilir...!!!

kaan66
17-09-2006, 15:26

arkadaslar bir cok zararlı yazılımın sistemde meydana getirdiği değişiklikleri bulup onları düzeltebiliyor bu komut. ben denedim ve bayaa farketti, mutlaka sizde deneyin..

başlat/çalıştır/cmd den komut istemine geçin ve orda sfc/scannow yazdıktan sonra windows cd nizi isteyecek onuda taktıktan sonra sisteminizdeki bozuk veya eksik dosyalar tekrardan yüklenecektir bilgilerinize, kolay gelsin...

demircan
17-09-2006, 17:53
merhaba sorunum şu: bilgisayar açıldıktan sonra 3,4 dakika hiçbir işlem yapılmıyor. mouse çalışıyor. kaspersky ve ad aware yüklü virüs taraması yaptırdım. virüs ve trojen yok.

gezginemlak
17-12-2006, 21:29
selam benim sorunum ç pc normal olarak kapanmiyor. yani, başlat +oturumu kapat + kapat ,yaptıgımda yeniden başlatıyor. güç ayarlarına girdim oturumu kapat aktif .pc yi kapatmak için üzerindeki power tuşunu kullanıyorum.bu sorunuma çozum bulursanız çok sevinecegim . iyi çalişmalar.