PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerets doğru olanı yaptı

Roc72
20-09-2006, 09:57
Only the registered members can see the link
Arjantin basını tarafından Carrusca'yı oynatmadığı için eleştirilen Gerets'i savunan oyuncunun kendisi oldu. Carrusca, "Oynatmamakta haklı" dedi.

G.Saray'ın sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği ancak ligin ilk haftasında oynanan Ankaraspor maçı dışında ilk 11'de forma şansı bulamayan Arjantinli yıldız Marcelo Carrusca SABAH'a özel açıklamalar yaptı. Carrusca, sarı-kırmızılı taraftarlardan sabır isterken, teknik direktör Erik Gerets'in kendisini oynatmamasını da haklı buldu. Türkiye'ye göre hayatın her alanında büyük farklılıklar bulunan bir ülkeden geldiğini belirten Carrusca, "Ben Güney Amerika'da büyüdüm. Orasıyla Türkiye apayrı iki dünya gibi. Ama ben mutluyum. Formasını giymek istediğim takımda oynuyorum. Tek istediğim bana biraz uyum süresi tanınması. Çünkü ülkelerin kendisinde olduğu kadar futbolları arasında da fark var. Benimülkemde maçlar fantastik bir biçimde geçer. Burada ise kıran kırana mücadele var. Alışmam gerekiyor" şeklinde konuştu.

Only the registered members can see the link
HOCAMIZ ÇOK İYİ'
Yaşının çok genç olduğuna değinen Arjantinli, "Bu yüzden gelişmeye açığım. En kısa zamanda G.Saray formasıyla başarıdan başarıya koşacağım. Kimse merak etmesin" diyerek sarı- kırmızılı taraftarlara mesaj gönderdi. Arjantin basının Gerets'i suçlamasının yanlışlığına dikkat çeken genç futbolcu, "Çok iyi bir hocamız var. Beni oynatmıyor diye eleştirilmesi haksızlık. Ocak ayında ülkeme döneceğim yolundaki haberler de asılsız. Ben başladığı işi en iyi şekilde bitirmek isteyen prensipli bir insanım, pes etmem" ifadelerini kullandı.