PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte Alexin şifresi

Roc72
22-09-2006, 11:37
6 gün içinde farklı mesajlar verip, gidebileceğini de ima eden Brezilyalı yıldızın şifresini SABAH kırdı.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan F.Bahçeli Alex'in yaptığı açıklamalar kafa karıştırmaya devam ederken SABAH, Brezilyalı futbolcunun sözlerinin arkasındaki şifreyi kırdı. İşte Alex'in yönetime ve taraftara vermek istediği ince ince mesajlar:

1-) Tarih: 15 Eylül - Fenerbahçe TV "Başkan Aziz Yıldırım isterse, 101, 102, 103. yılında da Fenerbahçe'de forma giyerim." Şifresi: Yaşı 29 olan yıldız futbolcu uzun vadeli bir sözleşme istiyor. Bu mukavele de en az 3 yıl olmalı. Tercümesi: Yönetimden net bir tavır bekleyen Alex, anlaşmaya ılımlı olduğunu net bir şekilde ortaya koydu. Fakat başkan Aziz Yıldırım, 'Bekle gör' politikası uyguladığı için şu ana kadar bir adım atmadı.

2 -) Tarih: 20 Eylül - alex10.com.br "Sözleşmemin bitmesine 10 ay var. Ama hâlâ geleceğimle ilgili net bir karar vermiş değilim. Ocak ayında oturup düşüneceğim. Türkiye'de mi devam edeceğim yoksa başka bir ülkeye mi gideceğim bu netlik kazanacak." Şifresi: Yönetime 2. net ve keskin mesaj... Bonservisi 4 milyon dolara mal olan Brezilyalı gideceğini ilk kez açık bir şekilde ima etti. Tercümesi: 3 yıl için 10 milyon dolar isteyen Alex, kendisine gelecek önerilere de açık olduğunu ima etti. Adı Beşiktaş için de geçen Brezilyalı yıldız, F.Bahçe'den ayrılabileceğini net bir şekilde ortaya koydu.

GERİ ADIM ATTI: MUTLUYUM

3 -) Tarih: 21 Eylül - Fenerbahce.org "Gerçi ben her defasında F.Bahçe'de ne kadar mutlu olduğumu ve en az 2 yıl daha F.Bahçe'de olduğumu söylüyorum, ama nedense buna aldırış edilmiyor. Tekrarlayayım: F.Bahçe'de mutluyum, gitmeye de hiç niyetim yok.'' Şifresi: Önceki gün yaptığı açıklama yönetimden tepki alınca 'U dönüşü' yaptı. Tekpi almamak için taraftara mutlu ve huzurlu olduğunu belirtmek istedi. Tercümesi: Kalmak istediğini yinelerken yine yönetimi sözleşme yapmaya yani masaya oturmaya davet etti. 2+1 yıllık mukavele imzalamak istiyor.

Üç yıl için 10 milyon dolar istiyor

Alex, Aziz Yıldırım yönetimine mesaj gönderdi: "Üç yıl için en az 10 milyon dolar isterim." Başta Beşiktaş olmak üzere birçok talibi bulunan Alex, sözleşmesinin ocakta yenilenmesini talep ediyor. F.Bahçe bu parayı verirse, Alex'in günlüğü 9 bin 132 dolara gelecek.

senol_30
22-09-2006, 11:42
alex bize avrupada lazım ama ne yapıyor avrupa maçlarında hiçbişey
bence bukadar parayı degmez bile türkiye liginde ben neyapayım onu bana avrupa lazım