PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell T21 MaxiPLUS 5 Geliyor!

Tekno Mod
13-07-2012, 19:40
Only the registered members can see the link

Turkcell, kendi markasıyla ürettiği modellere yenilerini eklemeye devam ediyor. ZTE tarafından üretilen Turkcell T21 MaxiPLUS 5'in teknik özellikleri, detaylarıyla bu haberde.

Turkcell'in uygun fiyat ve paket seçenekleriyle tüketicilere sunduğu akıllı telefon serisine, bu gece yeni bir üye daha katılacak. Asıl adı Turkcell MaxiPLUS 5 olan cihaza ait bazı bilgilere ulaşma şansı yakaladık.
Telefonda neler var?
Android 4.0 işletim sistemine sahip olan ve ZTE tarafından üretilen Turkcell T21 MaxiPLUS 5'in 800 Mhz'lik Quallcom işlemcisi bulunuyor. 512 MB'lık belleği bulunan telefonun ağırlığı 128 gram. 7.2 megabit mobil internet hızına ulaşabilen cihazın 3.5 inçlik ekranı, 480x320 piksellik çözünürlüğe sahip.

Diğer bilgiler
5 megapiksel kamerası bulunan Turkcell T21 MaxiPLUS 5, microSD kart ile 32 GB'a kadar yükseltebilen hafızaya sahip. 1400 mAh'lik kapasiteye sahip pili olan telefon, 4 saat kesintisiz konuşma imkanı sunuyor.

Turkcell T21 MaxiPLUS 5'ın fiyatı ve resmi bilgileri, bu gece yapılacak lansmanda belli olacak. Gelen bilgilere göre haberimizi güncelleyeceğiz.

MUTAF
14-07-2012, 02:52
bu cihaza ICS iyi sıkıstırmışlar..
şahsen beynmedim..

eura
05-09-2012, 10:11
ZTE firması üretiyor.
nedense samsung ve nokia dışındaki markaları pek tercih etmemeye çalışıyorum