PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray-Lazio maçı Sportitalia1'de

Baldemir
04-08-2012, 11:00
Galatasaray-Lazio Hazırlık Maçı Hotbird'de şifreli yayın yapan Sport İtalia 1 kanalında (paylaşımla izlenebilmektedir)

4 ağustos cumartesi günü Türkiye saatiyle 22:00 de GS-Lazio maçı Sportitalia1'de olacaktır.Sportitalia (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mustafa cem
04-08-2012, 12:56
hotbird ten şifreyi nasıl kırabilirim nasıl izleyebilrim yardımcı olur musun

A.Bozoğlu
04-08-2012, 13:10
hotbird ten şifreyi nasıl kırabilirim nasıl izleyebilrim yardımcı olur musun

Sadece kart paylaşımı ile izlenebiliyor, uydu alıcınız destekliyor ise cccam yada newcamd server ile izleyebilirsizin, serveriniz yok ise nette ücretsiz server bulup izleyebilirsiniz.

mustafa cem
04-08-2012, 13:12
Sadece kart paylaşımı ile izlenebiliyor, uydu alıcınız destekliyor ise cccam yada newcamd server ile izleyebilirsizin, serveriniz yok ise nette ücretsiz server bulup izleyebilirsiniz.

k.bkma bilmiyorum nasıl oluyor kart paylaşımı nedir server nedir bunları hiç denemedim bu zaman kadar

erdal1988
04-08-2012, 15:41
frekansı kaç acaba yardımcı olurmusun

CCW
04-08-2012, 16:32
frekansı kaç acaba yardımcı olurmusun

Frekans bilgilerini buradan (Only the registered members can see the link) alabilirsiniz.

Kart paylasimi ile Hotbird 13 dereceden yayin yapan SKY Italia paketini acarsaniz Sport Italia'yi izleyebilirsiniz. Ayrica kanal 12.5 W uydusu üzerinden FTA yayin yapmakta. Bu kanali alabilmek icin bir HD cihaza ihtiyaciniz var.

cilginizmirli
04-08-2012, 16:56
Paylaşım için teşekkürler Baldemir usta biraz alakasız gelebilir ama bu maçı İzmirimizde canlı izlemek çok güzel olacak.Saat 21.00 gibi inşallah İzmir Atatürk Stadı'nda canlı izleyeceğim maçı.

mustafa cem
04-08-2012, 19:20
benm uydum hd uyumlu çanağı 12.5 west nasıl çeviricem napıcam bilmiyorum biri bi yardımcı olsn lütfen nasıl izlerim bu maçı kart paylaşımı bedava server falan nedir nasıl yaparım mübarek günlerde bol bol sevaba girersnz bi yardım edin wala çok dua etcem :D

khsoberlix
06-08-2012, 19:23
dogru dur