PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beni çıldırttılar

Roc72
25-09-2006, 10:45
G.Sarayın golcüsü, "Yapılanları sahanın içindeki futbolcular görüyor ama Dereli göremiyor, pas geçiyor. Beni bir hayli gergin bıraktı. Beni benimle boğuşturdu. İtirazda bulundukça yanımdan kaçtı" dedi.

SON yıllarda Türk futbolunun vazgeçilmezi olan Hakan Şükür, ligde gol sayısını Trabzonspora attığı golle 235e yükseltti, Tanju Çolakın rekorunu kırması için de (240) geri sayıma başladı. Kral, Karadaniz deplasmanında golünü attı ama bunun yeterli olmayışına üzüldü. Geçen yıla oranla bu seneye kötü başlayan ve oynanan 7 maçta sadece 2 galibiyet alarak zirve yarışı için tehlike sinyalleri veren Cimbomun kaptanı hem oynadıkları oyuna kızdı, hem de maçın hakemi Selçuk Derelinin yönetimine.

Havaalanında oldukça sinirli gözüken Hakan Şüküre bir dokunsanız bin ah işitecektiniz. Öyle de oldu. "Kaptan ne oldu? Çok gerginsin" dedik. Hakan da şunları söyledi: "Nasıl gergin olmayayım ağabey. Oyun başladı, bitti. Formam devamlı çekildi. Sahanın içindeki futbolcular bunları görüyor ama Dereli bunları göremiyor, pas geçiyor.

İnsan görmek istemezse görmez. Gözlerini başka tarafa çevirir. Beni saha içinde bir hayli gergin bıraktı. Beni benimle boğuşturdu. İtirazda bulundukça yanımdan kaçtı. Dayanamadı en son sarı kartı gösterdi."

Hakan Şükür gibi Hasan Şaş da Dereliye sitem etti. Golcü oyuncunun tepkisinde çok haklı olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, "Hakan sonuna kadar haklı. Ben de olaylara şahit oldum. Hemen hemen her pozisyonda onun yakınındaydım. Sanki Hakanın formasını alıp götüreceklermiş gibi çekiştirdiler. Yalnız onu değil, benim de formama yapıştılar. Ama Dereli bunların hiçbirini görmek istemedi. Hele Hakan çekildikçe düdüğü çalar diye bekledik ama nerede. Yani bunlar insanın içindeki niyete bağlı. Doğru şeyi veremiyorsa niyetinde bir şey vardır" diye konuştu.

Liverpoolda Hakan korkusu

LİVERPOOL, G.Saray ile yapacağı Şampiyonlar Ligi maçının en tehlikeli isminin Hakan Şükür olduğunu açıkladı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, sarı kırmızılıların gole en yakın isminin dünyaca ünlü golcü Hakan olduğu belirtildi. Açıklamada ayrıca, Liverpoolun Cimbom ile en son 2000-2001 Şampiyonlar Ligi grup maçında karşılaştığı, Anfielddeki golsüz geçen mücadelenin ardından Ali Sami Yende yapılan rövanş maçının 1-1 sonuçlandığı hatırlatıldığı kulübün internet sitesinde, galibiyetin hedeflendiği vurgulandı.