PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ertem Şener artık TV8'de!

Editor
12-08-2012, 16:58
CNN Türk ve Kanal D Spor spikeri ve Kazanmak için 1 Dakika programının sunucusu Ertem Şener Doğan Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.
12.08.12 15:51
Habere Dikkat'e konuşan Şener, 'Profesyonellikte bunlar var. Yuvadan ayrılıyorum. Farklı bir rota için yol alıyorum. TV 8'de, bu rotada benim dümende olmamı istedi. TV 8, Türkiye'nin iyi televizyonu ve iyilerin olduğu yer. Ve iyilerin olduğu yerde bana da yer açtılar. Minnet duydum. Dünya televizyonlarında eşi, benzeri görülmemiş muhteşem bir yarışma programı için bana sunuculuk teklifinde bulundular. Trophy Türk! TV8'de başlıyor. Yakında. Bildiklerinizi unutturacak. Çok heyecanlı. Vahşi doğanın içinde. Kara Kıta'da Kenya'da, Afrika'da, Hint Okyanusu dalgalarının içinde. Ve 10 ünlü 10 gönüllü. Şimdi bu cümleyi söyleyince herkes bize söylüyor başka yarışmaların benzeri mi ? diye! Tabi ki hayır. Herkes bildiklerini unutsun. İnanılmaz bir yarışma olacak. Barcelona tadında, Real Madrid havasında, Liverpool büyüsünde, Xavi'nin pasları kadar etkileyici, Messi'nin asistleri gibi dünya dışı, Ronaldo'nun gollerinin sihirinde...

Çok özel isimler var. Helin Avşar ve Taner Güngör'de programın içinde sunumlarıyla bana asist yapacaklar...

Yani çok büyük bir iş.
Yarışmacılarımız çok özel.
Çok güçlü ve hırslılar.
2 ay Afrika'da Kenya'da olacağız, onlar yarışacak.
Biz sunacağız...
Ve zirveye çıkacağız.
Çok heyecanlıyım ve çok istekliyim.
İşe ilk gün başlamış gibiyim.

Bana bu konuda güvenen destek veren ismini sır gibi içime gömdüğüm Can gibi Candan bir abime beraberinde sayın genel müdürüm Abiş Bey, iç ve dış yapımlar programlar direktörümüz Hande Hanım'a , Papyon Film'den Mustafa Bey'e sonsuz teşekkürler.

Özellikle genel müdürümüz Abiş bey tek bir cümle ile beni Afrika'ya götürdü bile. Candan biri içten ve samimi... TV8 başarısında bu samimiyet çok önemli. Hande Hanım inanlımaz enerji dolu, beni heyecanlandırıyor. Bedeni burada ruhu Afrika'da...

Yeni yayın döneminde Türkiye'nin en önemli yüzleri TV8'de olacağız.

Bildiklerinizi unutturacağız.

Ve tabi ki bana Doğan Medya'da hep destek veren başta çok kıymetli Aydın Doğan Bey'e, Arzuhan Yalçındağ Doğan Hanımefendi'ye, Mehmet Ali Yalçındağ Bey'e ,CEO'muz İrfan Şahin Bey'e, Genel Müdürlerim Pelin Diştaş Hanım'a (KanalD) ve Barış Tunay (CNN TÜRK) Bey'e, programların başında bulunan Dilek Dağcıoğlu'na (üzerimde büyük emekleri var) çok teşekkür ediyorum onları çok seviyorum.

Ve tabi ki kazanmak için 1 Dakika ekibimize, HMO'dan patronum Sinan Yüce ağabeyime çok ama çok teşekkür ediyorum.' dedi.

Ertem Şener ayrıca 'Futboldan bir süreliğine kopuyor musunuz?' sorumuza ise 'Tabiki hayır. Yazılarıma, yorumlarıma haberedikkat.com'da devam edeceğim.' şeklinde cevap verdi.