PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : turkcell kontörlerimi eksiltti

ziya731
27-09-2006, 14:09
ya benim bir sorunum var arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim ..geçen pazar günü yüklemiştim 1oo kontör.bi numarayla görüşme yaptım dün 5 saniye kadar giden kontörüm ise 30 bu günde arama yapmakistediğimde 10 kontörüm kaldığını söyledi.müşteri hizmetlerini aradım bana abone olmadığım halde logo melodi servislerinin birine abone olduğumu söyledi telnosu verdi onumarayı aradım abone iptali için 24 saat içinde iptal gerçekleşeceğini söyledi aradan 2 saat zaman zarfında 50 kontörümün daha eksildiğini gördüm bana bu konuda yardımcı olacak bilgisi olan varsa bildirirse sevinirim hepinize şimdiden iyi çalışmalar..

anthony99
27-09-2006, 14:44
arkadaşım yapabileceğin tek şey müşteri hizmetlerini aramak. ama eminmisin senden başka telefonunu anlıkta olsa kullanan yok demi. eğer sende üye olmadıysan logo olayına senden habersiz birisi telefonunu kurcalamış. sonuç bunu gösteriyor.

ziya731
27-09-2006, 15:24
hayır arkadaşım telofonumu ben hiç yanımdan ayırmam ve kesinlikle başka biri kurcalamaz ...yinede teekkürler arkadaşım..

TARANTİNO
27-09-2006, 15:31
Süper şifreni biri ya biliyordur yada bulmuş olabilir...turkcell web sayfasına girip süper şifreni değiştir...benim arkadaşlarımda süper şifre bulup başkaların kontorlarını alıyorlardı oradan biliyorum...:)

ziya731
27-09-2006, 17:01
arkadaşım benim gibi her zaman beraber olduğumuz arkadaşlar var onlarda aynı derten şikayetci..
yalnız biz yaklaşık bir ,birbuçuk ay önce adımızın içinde geçtiği 5151 den melodi istedik hepsi bu sonra bu sorun ortaya çıktı...

Admin
27-09-2006, 18:45
arkadaşım benim gibi her zaman beraber olduğumuz arkadaşlar var onlarda aynı derten şikayetci..
yalnız biz yaklaşık bir ,birbuçuk ay önce adımızın içinde geçtiği 5151 den melodi istedik hepsi bu sonra bu sorun ortaya çıktı...
Malesef o tür servislere melodi isteseniz bile oraya uye yapıp her hafta kontor alıyorlar.Gonderdiginiz servise iptal yapın .O da olmadı bu siteye uye olun burada anlattıgınız gibi sorunu oraya yazın turkcell orada bu sorulara yanıt veriyor mutlaka hattınız inceleme altına alınacaktır.. Only the registered members can see the link

alperyılmaz
27-09-2006, 18:59
olan olmuş bir kere gidni geri vermezler sen o olayı iptal ettirmeye bak aynısı bizim bir arkadaşın başına da geldi bir kere melodi istesen musallat oluyorlar şerefsizler sen yollamadıysan da evde coluk cocuk yollamıştır yoksa olmazdı

Hakan Gül
27-09-2006, 20:25
Ringofon servisindende beleş melodi almayın arkadaşlar...Abim almış ve kontörü gidiyodu şu anda iptal ettirdi

ziya731
28-09-2006, 09:20
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim iptal işlemi için bi numara verdiler bende aradım iptal ettirdim bakalım ne olacak..

ziya731
28-09-2006, 10:03
Malesef o tür servislere melodi isteseniz bile oraya uye yapıp her hafta kontor alıyorlar.Gonderdiginiz servise iptal yapın .O da olmadı bu siteye uye olun burada anlattıgınız gibi sorunu oraya yazın turkcell orada bu sorulara yanıt veriyor mutlaka hattınız inceleme altına alınacaktır.. Only the registered members can see the link

değerli arkadaşım çok teşekkür ederim vermiş olduğun sitede aynı şikayetleri olan kimselerde vardı onların sorunları çözülmüş inşallah benim kide çözülür..

Admin
29-09-2006, 23:56
değerli arkadaşım çok teşekkür ederim vermiş olduğun sitede aynı şikayetleri olan kimselerde vardı onların sorunları çözülmüş inşallah benim kide çözülür..

İnşallah.:praying:

ziya731
03-10-2006, 11:52
evet arkadaşlar sorunum çözüldü türkcell beni arayıp sorunumun gideriğildiğini söyledi .tekrar tekrar teşekkürler arkadaşlar...

ysagdic
05-10-2006, 16:31
arkadaşım hattını iptal et telsime gel bun lar hem kazıkcı hemde hem mızıkcı

ziya731
05-10-2006, 17:30
sayın arkdaşım aynı şikayetleri telsim hattı olan arkadaşlarda var onlarında sorunları aynı hat değiştirmek çözüm değilki.gerekli olan yerleri bilgilendirdikten sonra sorunum giderildi....