PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öcalan’dan PKK’ya ateşkes çağrısı

Özgür Erge
29-09-2006, 01:23
Only the registered members can see the link

İmralı’da yatan Abdullah Öcalan’ın avukatları aracılığıyla terör örgütü PKK’ya ateşkes çağrısında bulunduğu bildirildi.

Abdullah Öcalan’la görüşen avukatların verdiği bilgileri yayınlayan bazı internet siteleri, Öcalan’ın “Gelin hep birlikte Türkiye’de ve Ortadoğu’da silahı sonsuza dek sonuç alma yöntemi olmaktan çıkaralım. Silahları gömelim” dediğini duyurdu.

Avukatların verdiği bilgiye göre, Öcalan, silahla, şiddetle bir noktaya kadar gidilebileceğini bildiklerini, bunun dışında nihai bir çözüme ulaşılamayacağını söyledi. Terör örgütüne ateşkes çağrıları önce DTP’den gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde de Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, örgütün yakında ateşkes ilan edeceği yönünde bir açıklama yapmıştı.

anthony99
29-09-2006, 09:27
ah ülen dünya. ne vardıki şu adamı elime verselerdi. :crashs: bak neler yapardım ben bu adama.:devilprv:

toycan
29-09-2006, 09:34
bizden önce ne ŞEHİT ANA ları BABA ları DUL veYETİMleri neler yapardı adı anmak istemediğim ...... coçuğuna ama benim derdim maşalardan öte diğerlerine birşeyler yapabilmeği çok isterdim

ozden
29-09-2006, 15:19
aklına şimdi mi gelmiş???????????

ysagdic
29-09-2006, 17:28
arkadaş size katılıyorum devlet böyle aciz olursa sonumuz nolcak malum

volkii
29-09-2006, 21:06
silah bırakmak bahane toplanıyorlar güçleniyorlar YALAN .öncedende ateşkes yaptılar ne oldu gördük tezgah bunlar TEZGAH kanmıyalım arkadaşlar.:nono: :nono: :boese157: :devilprv:

omni
29-09-2006, 21:36
İsrail'in yaptıklarını onaylamıyorumda,hani bazen düşünmüyoda değilim keşke şu an İsrail'in filistine yaptığının yarısını biz bu soysuzlara yapabilseydik...

hallederiz
29-09-2006, 23:33
bunların ALLAH dediğine bile inanılmaz çünkü bunlar ALLAH'sız

yolcu26
29-09-2006, 23:59
şehit kardeşlerimizin yakınları ve bizler.elimizde silahla bekliyoruz.yaşanan onca acı silah bırakmayla silinemez.aklı selim olmak lazım biliyorum ama.babasız yavrular evlatsız analar.eliinde ve yüreğinde silahla bu soysuzları bekliyor.

Simba
03-10-2006, 21:37
Adamı birde büyük titizlikler bakıyorlar.Ne iş anlamadım.bebek katiline falan birde atskes yaptırıyorlar kimler ne için korkuyor bunlardan anlamış degilim anlam vermem ,imkansız

toycan
05-10-2006, 11:18
sorun gitgide büyor bakın avrupaya örgütü terör örgütü olarak görmediklerini haykırıyorlar son çıkardıkları taslakta ırak,iran,türkiye ve suriyeden en büyük topraksız ulusu için toprak talebinde bulunuyor ama bizim siyasetçilerimiz başını toprağa sokmuş deve kuşu misali adamların niyetini görmemezlikten gelip irtiça ve türbandan başka sorunumuz yokmuş gibi danranıyor ne yazık

anthony99
05-10-2006, 13:06
arkadaş yapacak tek şey var. oda elimizdeki askerleri saf halde zonguldaktan antalyaya kadar tek sıra halinde dizecek. taa iran ve ermenistan sınırına kadar mıntıka temizliği (terörist avı) yapacaksın. gör bakalım ozaman terör falan kalıyormu.

gs78
05-10-2006, 13:41
eee bu işler güçle olur amerika dedi pkk la mücadele edecicez az ciddi oldu pkk geri adım attıı iş burda yani