PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vakıfbank Eğitim Kredisi veriyor

deltafx
13-09-2012, 14:55
VakıfBank’tan tüm eğitim harcamaları için %0,55’ten başlayan faiz oranlarıyla “Halden Anlayan” eğitim kredisi Son dönemde geliştirdiği ürün ve yenilikçi çalışmalarıyla, “Halden anlayan banka” imajı doğrultusunda hareket eden VakıfBank, yeni eğitim dönemiyle birlikte artan harcamaların karşılanması amacıyla eğitim kredisi sunuyor.

58 yıllık birikimiyle Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan VakıfBank, kazandıran ve hayatı kolaylaştıran hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. VakıfBank, çocuklarının eğitim giderleri gün geçtikçe artan ailelere, tüm ihtiyaçları için eğitim kredisi seçenekleri sunuyor. %0,55’ten başlayan faiz oranı ve 60 aya kadar vade seçenekleriyle 500 TL ile 40.000 TL arasında kredi imkanı sunan VakıfBank, “müşterisinin halinden en iyi anlayan banka” olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Nasıl başvurulacak?
Kredi seçenekleri veya kredi başvurusu ile ilgili tüm bilgileri, en yakın VakıfBank şubesinden ya da VakıfBank (Only the registered members can see the link) adresinden öğrenilebilir.

Admin
13-09-2012, 15:28
Ben bu bankaların kredi olayına sıcak bakmıyorum yok su masrafı yok bu masrafı verecekleri paradan kırpa kırpa birşeyde kalmıyor

Hikmet™
13-09-2012, 15:28
Geldi bana mesajı zaten. Halden anlayan Eğitim kredisi gibi vs işte.