PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : atlanta hd box elektirik gelmiyor (YARDIM)

muslum-baba
07-10-2012, 12:18
arkadaşlar moralim çok bozuk televizyon izlerken cihazım kendi kendine kapandı atlantaya elektirik gelmiyo neden böyle arıza çıkardı atlanta kullanan arkadaşlar böyle bir arızayla karşılaştılarmı? adeptörden olduğunu söylüyolar cihazı aldığım yer BEST UYDU Kadıköy İSTANBUL yapılcak bir işlem varmı

cetin solmaz
07-10-2012, 12:54
Adaptörü kontrol edebilirsen bak bi ölçü aletiyle umarım adaptördendir müslüm baba bir yıl oldu aynı yerden aldım bende (best) ama hiç sorun yaşamadım:45:

muslum-baba
07-10-2012, 14:21
Adaptörü kontrol edebilirsen bak bi ölçü aletiyle umarım adaptördendir müslüm baba bir yıl oldu aynı yerden aldım bende (best) ama hiç sorun yaşamadım:45:

telefon açtım yetkili bayii adaptörde sorun dedi bilmem ne arızasıymış dedi ama hiç elektirik gelmiyor dupdururken kapandı anlayamadım fakat adaptörün fişini taktıgımda ısınıyor ama faliyet yok..keşki adöptörün fişini takılı hiç bırakmasaydık..işallah büyük bir sorun degildir....

muslum-baba
09-10-2012, 19:59
arkadaşlar siz siz olun atlanta cıyazınızı fişte takılı pırakmayın yanar cıyazı kapattıgınız zaman fişini pirizden cıkarın yoksa adöptörünüz benim gibi yanar orjinalı 50tl patladı bana...

halimbulut
16-12-2012, 20:25
tşk. faydalı bilgi