PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foreks Hakkinda Bilgisi Olan?

wave
24-10-2012, 09:31
Yapım gereği rakamları severim. Uğraşmayı kurcalamayı hep sevmişimdir. Bundan bi de para kazanabilsem ne güzel diye espri yapıyodum bi gün. Arkadaşım foreks sistemini anlattı. Rakamlarla aram iyi olduğu için duyar duymaz gözüm parlamış resmen arkadaşıma göre:) Biraz girip inceleyince dedim ki tamam, kesin girmeliyim bu işe. Yalnız olay 2-3 tane formül bilmekle olmuyor. Sağlam hesap yapmak lazım. Buraya kadar herşey ok. Yalnız bazı kararlar hesapla değil deneyimle verilmeli. Ben de size sormak istedim. İşin formül ve hesap kısmı zaten göreceli. Hangi yöntemi seçersek seçelim kesin bir şey ummak hata olur. Fikir almak istediğim konu ise hangi firmayı seçmenin daha iyi olacağı. Yaptığım araştırmalarda benzer firmalarla karşılaşıyorum. Bunlardan hangisini seçmek doğru olur bilemiyorum. Sayılarını indirebildiğim kadarıyla odl, fxcm ve integral. Şikayet ettiğim bir diğer konu da foreks kullanıcılarının yorumlarının birbiri ile taban tabana zıt olabilmesi. Üstelik fikirlerin hangi temelden geldiğini de bilemediğiniz için hangisine kulak vermeli bilemiyor insan. Kıssadan hisse tavsiyelerinize ihtiyacım var. Özellikle de firma seçimi konusunda. Gereğinden fazla kararsızım biliyorum. Ama tedirginliğimin de sebepleri var. Yardımcı olursanız uzun süre bu işi yapacağıma inanıyorum.