PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'yi Kasıp Kavuran Muhteşem Dizi KARADAYI (ATV-Pazartesi 20.00)

ölüdeniz
24-10-2012, 18:46
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

İlk bölümünden beri tüm Türkiye'yi ve hatta İngiltere, Arabistan, Bulgaristan, Yunanistan gibi ülkelerde de reyting rekorları kıran KARADAYI her geçen gün daha çok izleyiciyi ekrana kilitliyor. Ayrıca Facebook ,twitter gibi sanal platformları da sallayan KARADAYI dizisi çok ses getireceğe benziyor. Siteden alınan reyting bilgileri aşağıdadır. Gerçektende yorumlarda gördüğünüz gibi bu diziyi izlemeyenler çok şey kaybediyor demektir. Gerçekten ciddi anlamda dizideki senaryo, oyunculuklar ve muhteşem aksiyon şarkıları beni etkilediği gibi herkesi de etkilemişe benziyor. Dizinin ATV deki en iyi Hit dizilerin arasında olduğu da bilinenlerin arasında.

Özellikle 1970 lerin Türkiye'si hakkında somut ve gerçek bilgilerin yer aldığı dizi o dönemdeki Komünist - Faşist (Sağcı-solcu) çatışmalarını da geniş aksiyon perdesiyle veriyor. Gerçektende eğer bu diziyi izlememişseniz çok şey kaybetmişsiniz demektir..! Az daha unutuyordum :) Dizinin yayın hakkındaki bilgileri en aşağıdadır. (Pazartesi 20.00 ATV veya ATV HD)

''1.Hafta Reytingleri: SBT 6.Sira TNS 5.Sira
2.Hafta Reytingleri: SBT 3.Sira TNS 3.Sira
3.Hafta Reytingleri (bügün) SBT 2.Sira TNS 2.Sira
4.Hafta ......?

KARADAYI ADIM ADIM ZIRVEYE DOGRU ILERLIYOR!''

FACEBOOKtan bazı Yorumlar - Resim

Only the registered members can see the link

DİZİNİN YAYINI

PAZARTESİ
20.00-ATV veya ATV HD

Uçankuş ve facebooktaki bir habere göre dizinin sadece müziklerinin çok beğenildiği ve hit olduğu, hatta telefonlara zil sesi yapıldığının ve Altın Kelebek Ödülleri'nde ödüle layık gösterileceği bilinenlerin arasında.