PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bölgesel haber portaliniz

pamuk
02-12-2012, 18:37
Gelişen teknoloji ile beraber internette haber okumak vazgeçilmezlerimiz arasında yerini almıştır. Bu gün yarın Bölgemizde Türkiye ve dünyada neler olmuş ve neler olacak. En hızlı takip edebileceğimiz kuşkusuz haber siteleridir..

Haber sitelerinde her ilin ve bölgenin kendi özgün bir haber sitesi kuşkusuz yer almaktadır. Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) olarak bölgemiz ve Türkiye ve dünya gündemi takip edebileceğiniz yeni bölgesel haber sitesiyiz..

Haber kültürü doğru kaliteli ve özgün olarak okumak hepimiz ortak bir paydasıdır. Haber sitemiz olan Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) takip edin. Anında doğru ve tarafsız habere ulaşmanın tadını sizde yaşayın. Sitemizdeki köşemizi ziyaret edebilir gündemi özgün ve kaliteli olarak bizde okuyabilir ve bilgi alabilirsiniz..

Haber sitelerin arasında bölge gündemi okumak, bölgemizde gelişen olayları hızlı özgün ve kaliteli biçimde takip etmektir. Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) olarak bölgemizi ve Türkiye dünya gündemindeki haberleri size özgün içerik olarak sunmayı ve doğru haberciliğin yeni adresi olmayı hedefliyoruz…

Web : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Facebook : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

gelirkapisi
25-03-2013, 19:19
Sitenizi ara sıra takip ediyorum. başarılar

Only the registered members can see the link

mavera58
29-12-2013, 04:24
güzel site

mavera58
29-12-2013, 04:25
Buarada hakkikaten tebrik ederim güzel site yapmışsınız
çiçekçi (Only the registered members can see the link)

rselturk
11-02-2014, 22:34
Merhaba Pamuk Dost! Sitenizi ben de beğendim;özellikle de Urla'dan ne haber? başlıklı yazının forum dostlarının bilgisine sunulmasını isterdim...
-Yönetimin her türlü Yasakçı tavrına mantıklı gerekçe yaratmaya çalışan,ya da "Allah seni başımızdan eksik etmesin!" diyen dostların gönlüne su serpecek cinsten bir yazıdır. Sizleri kutluyorum!:wave: