PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Edip Akbayram pkk konserinde

kınık
10-12-2012, 20:20
Bir süredir hakkýnda PKK konserlerine katýlýyor iddialarý yapýlan Edip Akbayram, konserlere katýldýðýný kabul etti.

Atürkçü Düþünce Derneði’nin öncülüðünde düzenlenen mitinglerin vazgeçilmez sanatçýsý Edip Akbayram

am, bölücü terör örgütü PKK’lýlarýn gövde gösterisine dönüþen Londra konserine katýldýðýný kabul etti. Akbayram, önceki gün Fox TV’deki bir programa katýlarak kendini savundu.

Fox TV’de yayýnlanan ve eski MHP Ýstanbul Milletvekili Mehmet Gül’ün de katýldýðý programa telefonla baðlanan Akbayram’ýn sinirli olduðu görüldü. Gül’ün

“Sizin gittiðiniz Londra’daki gece PKK ve yan kuruluþlarýnýn etkinliðidir.”

þeklindeki sözlerine Akbayram,
“Ben þarký söylüyorum.”diye cevap verdi.

Bunun üzerine Gül,
“Ancak PKK Türkiye’yi mezbahaya çevirdi, hiç protesto ettiniz mi? Orada PKK posterleri asýlýyor, ‘Biji Apo’ diye baðýrýyorlar.” diye tepki gösterdi.

Akbayram ise bu eleþtiriye de “Bunlar benim inisiyatifim dýþýnda geliþti.” deyince, Gül’den “O zaman katýlmayýn.” yanýtýný aldý.

Programda Akbayram kendine çamur atýldýðýný iddia edince de Gül þunlarý söyledi: “Siz gidip PKK denen çirkefin içine giriyorsunuz. Ben mi çamur atýyorum. Teröristlere destek vermeyeceksiniz. Kürt ayrýdýr terörist ayrýdýr. Onlara destek veremezsiniz. Siz Türk sanatçýsýsýnýz. O zaman oraya katýlmayýn.”

Ülkede doðru düzgün adam kalmamýþ…

Buyrun bu da Son elime geçen görüntüler:

SÖZDE CUMHURİYET MİTİNGCİSİ EDİP AKBAYRAM'DAN PKK İTİRAFI - YouTube (Only the registered members can see the link):bangin:

selvi64
10-12-2012, 21:32
doğrusu şaşırmadım.kişi sevdiği ile beraberdir.

muslum-baba
10-12-2012, 21:34
herkes pkk,lı oluyor erdoğana güven kalmadı....ne olaçak bu milletin hali....

Mehmet Kaynaklı
10-12-2012, 21:55
herkes pkk,lı oluyor erdoğana güven kalmadı....ne olaçak bu milletin hali....

kimseye güven kalmadı :D

zeki59
10-12-2012, 22:54
Bu kadar saÇma bu kadar yanli bir yorum gÖrmedimdi .adamin burda dedikleri ben suyum veya ben buyum demiyorkİ demogoji ile bir yere varilmaz ...bence .:=(((((

selvi64
11-12-2012, 01:04
Bu kadar saÇma bu kadar yanli bir yorum gÖrmedimdi .adamin burda dedikleri ben suyum veya ben buyum demiyorkİ demogoji ile bir yere varilmaz ...bence .:=(((((

haklısınız.herhalde bir camide mevlit okumayacak.:puah:

beydemir
11-12-2012, 04:06
sözde ATATÜRKCÜlerin gerçek yüzleri. hiç kimse kusura bakmasın ATATÜRKCÜyüz diyenlerin % 90 ı böyle yani Atatürk'ü kendi fikirlerine alet ediyorlar bunlar bazen pkk lıdır bazen ateisttir yani dinsizdir bazen marks,lenin,mao,engels vs hayranıdır bazen islam düşmanıdır ama Atatürk mezarından kalksa hepsinin yüzüne tükürür fakat ahirette hepisinden hakkını alacaktır

hüseyin
11-12-2012, 11:29
eski mhp milletvekili mehmet gül 2008 mart ayında vefat etti...ayrıca bu haberin birde evveli var yani konunun geçtiği tarih 2007 veya 2006'dan önceside olabilir...ben şimdi KINIK kardeşimize şunu sormak istiyorum....asgari 5-6 yıllık bu üzeri tozlanmış eskimiş bir haberi neden dün olmuş gibi foruma sunuyorsun,kendini güncellemede,resetlemede bir sorununmu var...madem forum arkadaşlarının ilgisini çekecek haber yayınlayacaksın balyoz ve ergenekon davalarında enazından basına sızmış pkk ile işbirliği içinde olan bugün deşifre olmuş ve hala olan gazeteci siyasetçi yüksek rütbeli subaylar iş adamları ögretim görevlileri ve daha bir sürü kendilerine atatürkçü milliyetçi cumhuriyetçi vatansever diye kamuoyuna lanse eden veya yıllardır öyle tanıtılan zatı muhteremleri bizlere gösterebilirsin.....hani bende dahil ülkedeki bütün fertler edip akbayram kadar ülkesini milletini sevebilse.....

rselturk
11-12-2012, 12:58
Yazacak,paylaşacak güncel bir bilgi ya da haber yoksa, sansasyonel haber vereceksin ki,gündem hemen değişiversin!...:D