PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral gol orucunda

ufuk
09-10-2006, 17:30
Hakan Şükür demek gol demek... A Milli Takım forması ile en çok gol atan futbolcu unvanına sahip olan Hakan, ay-yıldızlı formayla son golünü 18 Ağustos 2004'te Belarus'a karşı attı. Şu ana kadar 105 milli maçta 46 golü bulunan Hakan, 2 yıldır A Milli forma altında fileleri bulamıyor. Belarus maçından sonra Ersun Yanal tarafından kadroya alınmayan, Fatih Terim ile birlikte yeniden A Milli formaya kavuşan Hakan, bu dönemde sadece 9 A Milli maç oynadı. Ancak bu 9 milli maçta da fileleri havalandıramadı. Küçük bir hesapla, Belarus maçına kadar oynadığı her 2 milli maçta en az bir gol atmaya alışık olan 'Kral' (96 maçta 46 golü vardı) son 9 maçta sıfır çekti. Hakan bu sezon ligde de 8 maçta sadece 1 gol atabildi. Ancak yaptığı 4 asistle gol attırmaya devam etti.

kaynak:mynet

e®tan
09-10-2006, 17:31
Bilgi için teşekkürler.

pusan
09-10-2006, 19:26
Birakmasi lazim futbolu artik Türkiyenin iyiligi icin

uğur
09-10-2006, 21:01
Oda türkiyenin iyiliğini düşündüğü için futbolu bırakmıyo ona kalırsa iki sene daha türk futboluna terk dökecek

hüseyin
09-10-2006, 21:46
yine yağlayıp yıkamışsınız torinolu şabanı,hadi gol attığında yağ tenekelerinin kurnalarını açıyordunuz anladımda iki yıldan beri tık yok ne olduda yine yağlıyorsunuz...ersun yenalı şimdi daha iyi anlıyorum

uğur
09-10-2006, 22:03
sen anlamaya devam et kardeş böyle golcü zor bulunur türkiye çok terk döktü herkes biliyo tartışmaya gerek yok adam oynuyo bu topu yaw

hüseyin
09-10-2006, 22:03
Oda türkiyenin iyiliğini düşündüğü için futbolu bırakmıyo ona kalırsa iki sene daha türk futboluna terk dökecek

hepimiz değişik işlerde çalışıp ekmek paramız için ter dökeriz veya kafa patlatırız fakat işimizi bırak iki yıl iki gün iyi yapamadığımız taktirde eger çalışansak kapı önüne koyarlar işyeri sahibiysek kepenk kapatıp iflaz ederiz....türkiyenin iyiliğini düşünen bir futbocu çıkar kameralar önünde milli maçlarda ben federasyonun vereceği primi almayacağım der..fakat bu saatten sonra böyle bir demeç versede yemezler ..otobüs artık son durağa geldi..

anthony99
09-10-2006, 22:05
hepimiz değişik işlerde çalışıp ekmek paramız için ter dökeriz veya kafa patlatırız fakat işimizi bırak iki yıl iki gün iyi yapamadığımız taktirde eger çalışansak kapı önüne koyarlar işyeri sahibiysek kepenk kapatıp iflaz ederiz....türkiyenin iyiliğini düşünen bir futbocu çıkar kameralar önünde milli maçlarda ben federasyonun vereceği primi almayacağım der..fakat bu saatten sonra böyle bir demeç versede yemezler ..otobüs artık son durağa geldi..

:45: :45: :45:

uğur
09-10-2006, 22:11
sen konuyu başka bir yerlere çekiyosun neyse bu konuyu dahada fazla uzatmaya gerek yok

anthony99
09-10-2006, 22:40
sen konuyu başka bir yerlere çekiyosun neyse bu konuyu dahada fazla uzatmaya gerek yok

arkadaşım herkesin bittiği bir nokta vardır. ve bahsettiğiniz kişi artık bitti tamam zamanında güzel şeyler yaptı ama şu anda istesede yapamıyor ve artık kenara çekilmenin zamanı geldi. madem kralsa krallar gibi ayrılmalı. kendini madara etmeye gerek yok. ben bir galatasaraylı olarak bunları diyebiliyorsam insanlar neler düşünür. iğne ile ayakta duran ve ilk 11 de yer alan bir insanın kendisine dahi faydası olamazki takıma ne faydası olacak. oyüzden daha fazla kendini sıkmadan bırakmalı bu işi. :46:

Admin
09-10-2006, 22:55
arkadaşım herkesin bittiği bir nokta vardır. ve bahsettiğiniz kişi artık bitti tamam zamanında güzel şeyler yaptı ama şu anda istesede yapamıyor ve artık kenara çekilmenin zamanı geldi
Bu cümlenize katılıyorum

ufuk
09-10-2006, 23:37
artık genç yeteneklerin önünü açması lazım

uğur
10-10-2006, 22:22
Zaten hakan şükür olmasaydı gençlerin önü açılmazdı arkadaşlar nasıl hagi emreyi yetişdirdiyse hakan şükürün desteğiyle gs alt yapısı canlandı