PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türksatta FOG TV Krizi

Baldemir
26-12-2012, 01:05
Only the registered members can see the link

Sevgili İzleyicilerimiz;

Fog TV' nin Türksatta yayına başlaması için 2012 yılı boyunca Turksat ve diğer makamlarla birçok görüşmeler yapılmıştır. Fakat ne yazık ki Turksatta yer olmadığı gerekçesiyle şimdiye kadar elle tutulur bir ilerle sağlanamamıştır.

Fog TV olarak kuruluş amacımız en kaliteli film,dizi ve maçları ücretsiz HD olarak izleyicilerimizle buluşturmaktır.Bu amaç doğrultusunda gerek Turksat gerekse diğer digital platformlarla görüşmelerimiz kararlı şekilde sürmektedir, umarız en kısa zamanda sonuca bağlanacaktır.

İlgileriniz İçin Teşekkürler.

Kaynak: facebook (Only the registered members can see the link)

rselturk
03-01-2013, 00:04
FOG tanıtımcıları yanlış izlenim vermişler:Ne öyle bedava futbol,yep yeni filmler ve üstelik HD formatında.Yetmemiş dizileri de sürmüşler piyasaya.Ne kadar yanlış...
En güzel seslerden en güzel ilahiler,en iyi hafızlardan kur'an dan ayetler deselerdi,bir değil iki frekansı bile anında alırlardı.Zira az sayıdaki yerler ZULA da!:8[1]:

Hikmet™
03-01-2013, 01:00
FOG TV yi DİGİTURK 69. Kanaldan takip ediyorum. Öyle elle tutulur kalitede bir kanal değil malesef.

Admin
03-01-2013, 01:03
Nasıl yer yok hergun chat bal kanalları geliyor turksata anlam vermek mümkün değil

orkinosss
05-01-2013, 05:16
Türksattan yayın yaptıgı halde uzay çöplügünde yer alması gereken o kadar boş ve gereksiz kanal varken bu kanala nasıl yer kalmıyor acaba çok ilginç açıkcası...

bykomedi
05-01-2013, 10:23
Ya arkadaş Turksat'a bir tane de kaliteli film,dizi,eğlence formatında yayın yapan bir kanal gelsin. Ama olmuyor. Neymiş Turksat'ta yer yokmuş! Chat kanallarına yer hazır ama... Hem de 4-5 frekans...
Saygılar...

world2000
05-01-2013, 11:39
dini kanal olsaydı coktan yer bulmustu

Hikmet™
05-01-2013, 14:52
Türksat SAAT denen zıkkımı kaldırsınlar FOG TV de orada yayın yapsın olmazmı TÜRKSAT yetkilileri.

COOSKUN
05-01-2013, 23:06
Ben öyle TV meraklısı birisi değilim. TV u açtığımda bir sürü kolonlanmış dandik çin malı telefon, dandik çin malı ayakkabı-bot, içinde ne tür kimyasalların olduğu sağlıga ne kadar zararlı olduğu belli olmayan iktidarsızlık hapı, ne şırasından nasıl üretildiği belli olmayan bal diye millete satmaya çalıştıkları ney olduğu belli olmayan karısım reklamları yapan bir sürü dandik kanal var. ben bir çogunu boşu boşuna yer kaplamasın diye siliyorum. Hele o chat kanallarını saymıyorum bile. yüzlerce kanal var. hiç biri beş para etmez. Bu kanallara yer var da Fog Tv ye mi yer yok. :49:

Volkan
06-01-2013, 03:12
Kanal HD yayın yapacaksa frekans bulması zor olabilir. Bir cok büyük kanal HD için frekansları rezerve etmiştir. Türsatıda abartmaya gerek yok HD frekans bandı kısıtlı olabilir. Chat kanallarına gelince yayın kaliteleri belli fazla söze gerek yok.

bayram tv
02-04-2013, 00:44
BEKLEYENLERE MÜJDE FOG TV türksat 3a uydusunda yayınlarına an itibariyle başlamıştır
frekans 11555 di*** v 27500 3 4 kanal ismi dogu tv diye çıkmaktadır dogu tv yerine gelmiş bulunmaktadır

Editor
02-04-2013, 02:38
Only the registered members can see the link