PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VU+ Duo Ccaam kurulumu

marek16
01-01-2013, 23:40
cihazımda cccam 2.2.1 vardı. format attıktan sonra silindi acil. yüklemem lazım nasıl yüklücem. üstatlar yardımcı olabilir misiniz. black hole kullanıyorum.eklentiler kısmına baktım onunla ilgili birşey bulamadım.

marek16
03-01-2013, 00:27
bu forumda bitmiş be. eskiden böylemiydi. 1 gün oldu cevap yok. yazık size yazık. paylaşma duygusu yok olmuş milletimizde. nereye doğru gidiyoruz hey allahım??

Admin
03-01-2013, 00:31
bu forumda bitmiş be. eskiden böylemiydi. 1 gün oldu cevap yok. yazık size yazık. paylaşma duygusu yok olmuş milletimizde. nereye doğru gidiyoruz hey allahım??
Arkadaşım bu forumun bitmişligi ile alaka nedir millet bilmedigi konuya neden yorum yapsın kullandıgınız cihaz 50-100-200 tl lik cihaz değilki baya lüks bir cihaz bu cihazı kullanan uyeler fazla yok bu sitede bölümlerin acılması demek vuduo kullanıcısı cok oldugu için değil var olması gerektigi için

marek16
03-01-2013, 00:38
anlıyorum. neyse konuyu kapatabilirsiniz. sorunumu kendim hallettim.

Admin
03-01-2013, 00:45
anlıyorum. neyse konuyu kapatabilirsiniz. sorunumu kendim hallettim.
Nasıl halletigini yazda buraya googleye aramalardan gelen kişilerde faydalansın

marek16
03-01-2013, 14:25
hazır Blackhole backup buldum ve onu attım. içinde ccaam yüklüydü onun. ayrıca cccam ile beraber birçok eklentide yüklendi. bir çözüm yolu daha var. cihazdan yeşil tuşa ardından sarı tuşa basıp çıkan ekrandan Cams eklentilerini bulup Ccaamı indirmek. buda başka bir çözüm yolu tabi.