PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 çocuk yaptık işsiz kaldık

zekı62
07-01-2013, 16:05
Topkapı’daki fabrikayı Eskişehir’e taşıyan
Anadolu Cam Sanayii
420 çalışanına “Ya asgari ücretle gel, ya da işi bırak” diyor,
işçi direniyor.
İşçilerin arasında Başbakan Erdoğan’ın sözüne uyup
SONUÇ ; 3 çocuk yaparak işsiz kalDIK:45:

rselturk
07-01-2013, 22:26
Bu Anadolu Cam'ın ayıbıdır;çalışanını çaresizliğe mahkum etmek.Ne diyeyim:Gözünü toprak doyursun!..:yell:

MUTAF
08-01-2013, 03:43
yaş 32, halen bekarım desem beni anlamış birileri çıkarmı?

osmann
08-01-2013, 11:35
yaş 32, halen bekarım desem beni anlamış birileri çıkarmı?

bilader seni uzun zamandır tanırım. maddiyatı bahane edipte evde kalmayasın...ben evlendiğimde 31 yaşında idim. ve iş arıyordum. işsizdim yani...nikahta keramet oldu, mutlu bir yuva güzel bir iş, 38 yaşındada birde evlat nasip etti cenabı hak.
pişmanım geç evlendiğime. çok ciddi söylüyorum. pişmanım. keşke 20 li yaşlarda evlense imişim. nasıl geçti o 20 li yaşlar anlamadım. neyse basri kısaca evlen kardeşim. hayırlı bir kızla evlen. mutlu olursun. mesut olursun. yoksa pişman olursun. :) selametle...

rselturk
08-01-2013, 22:30
yaş 32, halen bekarım desem beni anlamış birileri çıkarmı?Anlamaz olur muyum hiç! Benim küçük delikanlı da 33 yaşında.İşletme mezunu.Bu yıl KPS sınavlarında alt puan 85,üst puan 95.Ama gel gör ki,her sözlü sınavda elenip geliyor.Bazan sinirleniyor yazılı sınavlara da girmek istemiyor.Ama işin sonunda yuva kurmak olunca,çaresiz şansını denemek zorunda kalıyor. Bu devir de işsiz birine kim kız verir? Ve şimdi,hem işsiz hem de eşsiz sap gibi geziyor! Anlıyorum,anlıyorum.....:smiles22: