PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Technisat Digicom-1 hakkında

rockwell
12-10-2006, 18:05
Selam arkadaşlar elimde Alman Technisat Digicom 1 adlı bi receiver var. bu receiver aslında bayaa bi eski. belki de ilk çıkanlardandır :) benim sorum şu olacak : ben bu cihaza *** girebilir miyim. çünkü öyle *** girilecek bi yeri yok gibi geldi bana.ya da ben bulamadım

ikici sorum ise: cihaz bana biraz şu yeni setlux firmasının yazlımlarını andırıyor. acaba bi bilen arkadaş varsa bu cihazı başka bir setlux cihaza dönüşümü mümkün müdür acaba?

yardımcı olursanız çok sevinirim................

Admin
12-10-2006, 18:07
Cihaz kaç yılında cıktı? çok eskiyse bu cihazların teknik destegi olmayabilir.Başka bir cihaza dönüştürmekte o cihazın teknik donanımın aynı olmasına baglıdır.

rockwell
12-10-2006, 18:11
hocam kaç yılında çıktığını ben de tam olarak bilmiyorum ama üzerindeki yazılımda 2003 yazıyo hatta ben orjinal siyesinde Only the registered members can see the link yazılımını bulmuştum 2003 tarihli onu yükledim.buradan bi bakabilirmisin bu cihaza

Admin
12-10-2006, 18:12
Bakalım cihaza ama ben iftar yapacam bu cihazı bir araştırayım size bu konuda bilgi verecem

rockwell
12-10-2006, 18:15
Tamam hoca Allah kabul etsin. ben izmirdeyim burda iftara daha vakit var şimdiden sağolasın.

Simba
13-10-2006, 18:52
Malesef bu cihaza emu yazılımı bulmanız çok zor