PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazıklar olsun ona da size de.(Nihat hoca çok sinirlendi)

Editor
18-01-2013, 18:52
Atv ekranların Nihat Hatipoğlu’nun yaptığı Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor programının bugünkü yayınına ismin vermek istemeyen bir kadın telefonla bağlandı.

Bağlanan kadın kocasını evli bir adamla aldattığını bunu pişmanlığını yaşadığını söyleyince Nihat Hatipoğlu sinirlendi.

İşte izleyici ile Hatipoğlu arasında geçen zina diyaloğu:

-KADIN -"Çok utanarak çok nefret ederek söylüyorum... Diyorlar ya erkek aldatır. Ben aldattım. İstemeyerek bu hataya düştüm. Vicdanen çok rahatsızım. Evliliği beynimde bitirdim"

-NİHAT HATİPOĞLU : E... vicdan azabı çekmen lazım...
Çocuklarınız var mı?

-KADIN : Var üç tane...

-NİHAT HATİPOĞLU : Ooo niye böyle bir yanlış yaptın peki?

-KADIN : Çok pişmanım hocam. Şahsi olarak görüşüyorduk bir anda bana yaklaştı. Bir boşluk mu bilmiyorum.

-NİHAT HATİPOĞLU : Peki sizinle düşüp kalkan bu ahlaksız herif evli midir bekar mıdır

-KADIN : Evlidir

-NİHAT HATİPOĞLU : Yazıklar olsun o zaman ona da size de!.. Allah’ın en nefret ettiği günah evlilerin zinasıdır... Ortamı müsait hale getirmeseydiniz bu hale gelmezdiniz.

CANLI YAYINDAKİ VİDEO İZLEMEK İÇİN PLAYER TUSUNA BASINIZ

Only the registered members can see the link

Editor
18-01-2013, 18:54
Ben bu milleti gercekten anlamıyorum evliler evlilerle aldatıyor gercekten kıyamet kopmuş dunyada kimse farkında değil

rselturk
18-01-2013, 22:29
Aklın durduğu ve "insanlığın" kendi kalıbını terk ettiği anlar! Allah bu hale düşmekten korusun!...:49:

murat53
18-01-2013, 22:41
amin allah sonumuzu hayrelesin

A.Bozoğlu
18-01-2013, 23:07
Ne rezillikler var yahu, Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin.

Admin
18-01-2013, 23:10
Kadın birde dine programa baglanıp kendi rezil olmadıgı yetmiyor gibi halen bir anlıktı boşluga geldim diyor sözün bittigi nokta bu olsa gerek rezil insanlar

Simba
20-01-2013, 22:10
Ne hallere geldik diyemeyecegim bizim burada admaın biri kızı yasında biri ile beraber oldu kızı hamile bıraktı kıza başka ev tuttu kendi karısıylada ayrılmadı halen yaşamaya devam ediyorlar ilginç enstanteler oluyor

osmann
24-01-2013, 15:31
allah başta beni sonra hepimizi doğru yoldan ayırmasın.
muhafaza etsin inşallah. mahalleye giremem herhalde.

osmann
24-01-2013, 15:31
allah başta beni sonra hepimizi doğru yoldan ayırmasın.
muhafaza etsin inşallah. mahalleye giremem herhalde.