PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aurelio, 'sünnet olacağım yalan' dedi

CABBARİ
14-10-2006, 15:34
Bazı yayın organlarından sünnet olacağı yönünde haberler çıkan Fenerbahçeli milli futbolcu Mehmet Aurelio'dan habere yalanlama geldi.
Türk vatandaşlığına geçerek milli formayı giyen Mehmet Aurelio, sünnet olacağı yönünde bazı gazetelerde çıkan haberleri yalanladı.

Fenerbahçe'nin resmi İnternet sitesi aracılığıyla bir açıklama yapan Aurelio, habere sert tepki göstererek, sünnet olacağı yönündeki haberin tamamen hayal ürünü olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Aurelio, zaten sünnetli olduğunu da vurgulayarak, "Ben bu kadar hayal gücü kuvvetli gazeteciyi başka ülke de görmedim. Benim sünnet olacağımı yazmışlar. Onları üzmek falan gibi bir niyetim yok ama sünnet olmuş bir insan tekrar sünnet olamaz diye biliyorum. Çünkü, ben, 5-6 yaşlarımdayken zaten sünnet ettirildim. Her hangi bir hastalık ya da kanser riski taşımamam için annem o yıllarda beni zaten sünnet ettirmişti" dedi.

Aurelio, İnternet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamasında espri de yaparak, şampiyon olmaları halinde sünnet düğünü de düzenleyeceğini ve böylece haberi yazan medya mensuplarının da gönlünü alacağını ifade etti. Aurelio, "Ama sevgili medya mensupları üzülmesinler, şampiyon olursak bir sünnet düğünü yaparım böylece hem onların gönlü olur hem de biz takım olarak şampiyonluğu farklı bir şekilde kutlamış oluruz. Gerçi anladığım kadarı ile medya Türk vatandaşlığına geçen birine ikinci aşama olarak sünneti uygun görüyor. Sünnet de olduğum göz önüne alırsak üçüncü aşamanın ne olduğunu merakla bekliyorum" diye konuştu.

(İHA)