PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12 AY Taksitli DREAMBOX 100S+6 AY Veya 12 AY SupersatServer+Ücretsiz KARGO

Admin
27-02-2013, 16:54
Only the registered members can see the link
DREAMBOX 100S GENEL ÖZELLİKLERİ
İnce,Küçük ve Modern Tasarım
1 x Smart Card Okuyucu
1 x SIM Card Okuyucu
1 x SCART Girişi
1 x USB-B Girişi
S/PDIF Optik Arabirim ( AC – 3 )
Altyazı ve Teletex Desteği ( TV''de Olmasa Bile )
Çok Çeşitli Resim Görüntüsü ( 4-9 Resim Desteği )
EPG Desteği (electronic program guide)
Grafik Resim Desteği ( PIG )
SCPC ve MCPC of C/Ku band Desteği
Buket Listesi Oluşturabilme
Full Otomatik Servis Tarama ve Kör Tarama Özelliği
Resim İçinde Resim ( PIP ) Özelliği
DiSEqC 1.0, 1.1 Motor ( 1.2 ) ve USALS ( 1.3 ) Tamamını Destekleme
Kolay Kurulum , Kolay Yükleme
10 / 100 MBit Ethernet Arabirim
Zoom Özelliği ile TVdeki İstenilen Alanı Yaklaştırma , Büyütme Fonksiyonu
Menüden Çok Kolay Kanal Düzenleme,Taşıma ve Sıralama
userfriendly 3D OSD
Ebeveyn Ses ve Görüntü Kontrolü
Internet Audio DAC (24bit, 192 kHz Stereo DAC)
Tam Destekli MPEG-2 & DVB-S
Input Frequency: 950 ~ 2150 MHz
Tuner Symbol Rate: 1 ~ 45 MS/s

DREAMBOX 100 S İLE 6 AY FULL SERVER ILE BİRÇOK UYDUDAKİ PAKETLER ACIKTIR

HOTBİRD UYDUSU (cyfra+polsat+18 kanallar+sky paketi+elcezire paketi+sct paketi+nova paketi vb )
ASTRA UYDUSU
THOR UYDUSU
HELLAS UYDUSU
SİRUS UYDUSU
EUTELSAT W2 16 UYDUSU
BADR UYDUSU
EUROBİRD 9 E
ASTRA 23.5 E
HİSPASAT 30 W + DİĞER UYDULARDA DA DEĞİŞİK PAKET AÇILMAKTADIR.

CİHAZ SERVER AYARLARI GİRİLİP KANALLAR TARATIP SİZLERE GONDERİLECEKTİR.BU SERVER PAYLAŞIMINDAN YARARLANMANIZ İÇİN ADSL HATTINIZ VE ETHERNET KABLONUZUN OLMASI GEREKMEKTEDİR

*TV de çıkan cart curt cihazlardan değildir Dreambox 100S 2 yıl garantili (Garanti Belgesi-Kullanım Kılavuzu)+6 Ay supersatforum server Ve Ücretsiz Kargo ile SADECE SİZE ÖZEL 140 TL

* İSTERSENİZ 12 AY ABONELİKLEDE SERVERDAN YARARLANABİLİRSİNİZ 12 AY SUPERSATSERVER+DREAMBOX 100S 200 TL dir

ARAS KARGO VEYA YURT İÇİ KARGO İLE GONDERİM YAPILACAKTIR.

Ödeme Yöntemleri
-Teb Bankası
-Yapı Kredi Bankası
-Garanti Bankası
-Nesine com sans oyunları secenegiyle masrafsız gonderim yapabilirsiniz.

İsterseniz SANAL PAZAR Sitesinden 12 ay taksiyle alabilirsiniz

DREAMBOX 100S+6 AY SupersatServer+Ücretsiz KARGO
12 AY TAKSİTLE ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ (Only the registered members can see the link)

DREAMBOX 100S+12 AY Supersat Server+Ücretsiz KARGO
12 AY TAKSİTLE ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

sportif01
27-02-2013, 17:59
Merhaba
İP tv'uyumlumu ve headend sisteminde kullanılabilirmi bu cihaz
saygılar

Admin
27-02-2013, 18:00
Merhaba
İP tv'uyumlumu ve headend sisteminde kullanılabilirmi bu cihaz
saygılar
İP TV uyumlu değildir.6 aylıkve 12 aylık server abonelik secenekleri mevcuttur.

nalkkuş592
28-02-2013, 16:12
usb 2.0 girişi olmaması dezavantaj çünkü genelde usb flash bellekler usb 2.0 girişli ayrıca hd de değil mpeg4 ttaramasıda y0k selamlar:(

Admin
28-02-2013, 16:16
usb 2.0 girişi olmaması dezavantaj çünkkü genelde usb flash bellekler usb 2.0 girişli selamlar:(
USB 2.0 Girişi malesefki yok ama bu fiyata + server ile bulmanız cok zor pip olayı mevcut resim kalitesi gercekten cok guzel + kanal geçiş hızlı

Ayrıca Bu fiyata HD Dreambox bulmanız zor klonlar bile 400 tl den başlıyor serversız

MOKUR33
28-02-2013, 16:31
usta hayırlı satışlar. herkes yorum yapar şimdi şu özelliği varmı bu işleri yaparmı :) serverli,bence fiyatı gayet uygun.bazı kişiler,tv deki gibi abarta abarta anlatıyorlar,alıncada kimseye hiçbirşey soramıyorlar.en azından burası hem güvenilir hemde özellikleri kesin olarak anlatılıyor...

Admin
28-02-2013, 16:39
usta hayırlı satışlar. herkes yorum yapar şimdi şu özelliği varmı bu işleri yaparmı :) serverli,bence fiyatı gayet uygun.bazı kişiler,tv deki gibi abarta abarta anlatıyorlar,alıncada kimseye hiçbirşey soramıyorlar.en azından burası hem güvenilir hemde özellikleri kesin olarak anlatılıyor...

Burada herşey seffaftır cihaz satılsın veya satılmasın sorun değil en önemlisi tristar gibi kıytırık cihaz satmıyoruz ben ilk kez gördüm bu cihazı ve denedim gercekten kullanımı cok kolay dreambox 500s bilen bilir biraz profosyonel kullanıcı gerektiren bir cihaz yok buket oluştur yok cccam bilgilerini ftp aracılıgı ile atma gibi bu cihazda en entresan özelliklerden pip olması aynı anda 2 kanalı canlı izleyebiliyorsun ekranı % 50 bölüyor bana reklam verenden geldi bende uyelere uygun fiyata vermeyi uygun buldum :45:

micromaxx52
28-02-2013, 21:02
Satış Guncel

hayırlı satışlar serkan ustam

Admin
28-02-2013, 21:31
hayırlı satışlar serkan ustam
Teşekkurler :45:

Baldemir
28-02-2013, 22:19
:45:

Usta hayırlı satışlar kendi bölgemde olan arkadaşlara ve yakınlarıma cihazı tavsiye edicem umarım begenen olur.

Admin
28-02-2013, 22:46
:45:

Usta hayırlı satışlar kendi bölgemde olan arkadaşlara ve yakınlarıma cihazı tavsiye edicem umarım begenen olur.
Original DREMBOX 100s hocam sorun olmaz su an bile 2 gundur kontrol ediyorum iyi cihaz kötü cihazı zaten buraya satışa koymam beni bilen bilir :45:

selim789
02-03-2013, 01:24
orjinal ürün arayanlar ve fiyat bazında çok uygun makina..

engin
02-03-2013, 02:36
hayırlı satışlar bu cihazdan kullandım harika

Admin
27-03-2013, 23:34
Satış Guncel Stok sayısı 3