PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oto TV (Turkiye) yeni kanal yayında

Simba
12-03-2013, 21:43
(12.03.2013)
Turksat 2A, 42°E Oto TV (Turkiye) yeni kanal yayında.11804 V SR:24444 FEC:5/6

Admin
29-04-2013, 13:21
Bu kanalda dun gece son dönem turk sinemasından Hür Adam; Bediüzzaman Said Nursi filmi vardı arada ömer coskun falan cıkıyor bu kanalda turk sinemasına yoneldi herhalde:)

bayram tv
29-04-2013, 20:38
çok yakında chat kanalı olur birde bu kanalın dsmartla ne alakası var

Editor
29-04-2013, 20:39
çok yakında chat kanalı olur birde bu kanalın dsmartla ne alakası var

D Smart frekansından yayında oldugu için herhalde :wave:

bayram tv
29-04-2013, 20:47
D Smart frekansından yayında oldugu için herhalde :wave:

dsmart üyeleri bu konuyu görse yanıltıcı ve firmayı küçük görmezmi koca platform oto tv açmış ama içerik boş düşünürler ve bu kanal dsmart platform sıralamısnda yok o yüzden lütfen konuyu gerekli bölüme taşınmalı ADMİNLERDEN ricam bu konuyu taşırlar umarım

uydu3405
29-04-2013, 21:24
İyide bu kanal zaten çok uzun zamandır yayında ve adına doktor denilen ömer çoşkun adlı şahıs göbek atıyor ot satıyor.
Bu adamın haberin merkezi adlı tv si
özgürce adlı tv si ve buna benzer bir çok farklı isimde kanalı var
Bizzat şahit oldum adam ot satıyor arada rejiye müzik çalda oynayalım diyor göbek atıyor adam yaaa

rene_gade
29-04-2013, 21:26
İyide bu kanal zaten çok uzun zamandır yayında ve adına doktor denilen ömer çoşkun adlı şahıs göbek atıyor ot satıyor.
Bizzat şahit oldum adam ot satıyor arada rejiye müzik çalda oynayalım diyor göbek atıyor adam yaaa

Konu acılılalı 2 ay olmuş ve kanal 2 aydır yayında zaten ne zaman cok uzun zaman oldu anlamadım

bayram tv
29-04-2013, 21:32
Konu acılılalı 2 ay olmuş ve kanal 2 aydır yayında zaten ne zaman cok uzun zaman oldu anlamadım

bu kanal heralde 4 veye 5 isim degiştirdi rtük kapatıyor adamlar isim degiştiriyor

rselturk
29-04-2013, 23:38

Desene bu kanal da A 9 Tv nin benzeri.Orada da sık sık göbek atıyorlar!:present::present::present::present: